![У Ніжині зросли тарифи на воду фото У Ніжині зросли тарифи на воду фото](/image/news_small/2021/12/30_102813_news2_30122021_jhnfgvhf.jpg)
У наступному році на ніжинців очікують нові тарифи на холодну воду. Які суми населення побачить в платіжках та чому тариф зростає – далі.
Сьогодні, на засіданні виконавчого комітету (останньому в цьому році), затвердили нові тарифи на послуги від КП «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства». Загалом тариф зросте на 32% від існуючого. На формування розміру тарифу на постачання води та водовідведення впливають наступні витрати: йдеться про електроенергію (збільшилась на 60%), зарплату працівникам (мінімальна зарплата зросла з 1 грудня), плюс податки та амортизація обладнання - так пояснило керівництво водоканалу. Тож, за водопостачання ми платили 14,75 за куб, тепер будемо 18,67 (на 27% ). На централізоване водовідведення: було 25,46, а буде - 34,48 (на 35%). Детально за покликанням nizhyn-vodokanal.org.ua.