Завантаження ...
banner

Оперативна інформація по Ніжинському району

d3a1725-705.jpg

Окуповані території. Ситуація без змін. Під окупацією російськими військами перебувають 10 сільських населених пунктів 5 громад району.

Комендантська година. У Ніжинській та Бахмацькій громадах діють заборони на пересування громадян вулицями міста у посиленому режимі. У Ніжині з 20:00 29 березня до 05:00 31 березня. У Бахмачі з 00:00 30 березня до 00:00 1 квітня.

Внутрішньо переміщені особи. На території громад Ніжинщини перебуває 14086 осіб з тимчасово окупованих територій або зон бойових дій. Переважна більшість з м. Чернігів та Чернігівської області, незначна кількість людей з Києва, Харкова, Миколаєва. Розпочався облік внутрішньо-переміщених осіб - 390 вже звернулись до управління соціального захисту населення Ніжинської міської ради. Усі вони забезпечені харчуванням, засобами гігієни та ліками.

Загиблі. За час війни серед мешканців району загинуло 32 цивільних жителя.

Житлово-комунальна сфера. У 7 населених пунктах відсутнє газопостачання повністю, у 3-х - частково. У 20 населених пунктах, частина з яких під окупацією, повністю або частково відсутнє електропостачання. Відновлення неможливе, оскільки території окуповані. Централізоване водопостачання безперебійне. Мобільний зв’язок через пошкоджену вежу мобільного оператора відсутній повністю або частково у 2-х громадах. Інтернет відсутній у 3-х селах. Зв’язок Укртелеком відсутній у 4-х селах.

Сільське господарство. На тих територіях, де ситуація контрольована та відсутня небезпека, розпочався комплекс весняно-польових робіт.

Освіта. Дистанційною формою навчання охоплені школярі 12 громад району, 2-х – частково.

Гуманітарна допомога. Надійшов гуманітарний вантаж у вигляді медичних препаратів та продуктів харчування. Розподіл знаходиться на особистому контролі районної військової адміністрації та направляється до громад району. В першу чергу усім необхідним забезпечуються військовослужбовці, медичні заклади, діти та вразливі верстви населення.

Робота поліції. Працівники поліції цілодобово працюють у посиленому режимі, документують військові злочини. Представники відділу ювенальної превенції долучаються до роздачі гуманітарної допомоги для родин з дітьми.

Ніжинська районна військова адміністрація

Титульне фото ілюстровано з мережі