На Чернігівщині відбувся товариський матч між ветеранами

На Чернігівщині відбувся товариський матч між ветеранами  фото

Дві команди зіграли у футбол в Бахмачі. Команда господарів мірялась силою з командою Борзни.

Футбольний матч проведено для того, щоб зібрати кошти на лікування свого колеги – знаного на Борзнянщині та в області футболіста Віктора Прокопчука, який отримав серйозне поранення в ході оборони Чернігова.

Рахунок до останньої хвилини був нічиїм (3:3), як справжній дружній матч. Проте, в останню хвилину перемогу виборола команда господарів з рахунком 4:3. З чим їх і вітаємо.

Слід зазначити, що у складі борзнянського "Темпа-Ветерана" відзначилися Микола Нагорний (двічі) та Юрій Івахно.

Переможених в той день не було. Були дві дружні команди та справжній товариський матч для підтримки свого товариша. Виручену значну суму коштів передали мужньому воїну.