28 Серпня 2015
1547
Відео.
Вчора, 27 серпня на серпневу конференцію зібралися працівники освіти Ніжина. Присутніх у залі НБДЮ урочисто привітав міський голова Лінник А.В., який вручив Подяки вчителям, які підготували інтелектуальну еліту серед випускників міста
З глибоким аналізом здобутків і невдач виступив начальник управління освіти Крапив’янський С.М. В обговоренні взяли участь представники Гоголівського вишу: Тезікова С.В., Коваленко Є.І., Желіба О.В.; завідувачка ДНЗ № 7 Волосок Т.М., викладач ліцею Овчинникова Т.А., директор гімназії № 3 Пушкіна В.В., заслужений учитель України Клепак Л.В.
Підсумки освітянського форуму підвів секретар міської ради Івашин В.А., який вручив відзнаки обласної держадміністрації кращим учителям, хореографам, бібліотекарям. Присутня на конференції проректор з науково-методичної роботи Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Лисенко І.В. високо оцінила методичні здобутки міста, побажала успіхів і натхнення в подальшій роботі.
Відео "В городе N"
Вчора, 27 серпня на серпневу конференцію зібралися працівники освіти Ніжина. Присутніх у залі НБДЮ урочисто привітав міський голова Лінник А.В., який вручив Подяки вчителям, які підготували інтелектуальну еліту серед випускників міста
З глибоким аналізом здобутків і невдач виступив начальник управління освіти Крапив’янський С.М. В обговоренні взяли участь представники Гоголівського вишу: Тезікова С.В., Коваленко Є.І., Желіба О.В.; завідувачка ДНЗ № 7 Волосок Т.М., викладач ліцею Овчинникова Т.А., директор гімназії № 3 Пушкіна В.В., заслужений учитель України Клепак Л.В.
Підсумки освітянського форуму підвів секретар міської ради Івашин В.А., який вручив відзнаки обласної держадміністрації кращим учителям, хореографам, бібліотекарям. Присутня на конференції проректор з науково-методичної роботи Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Лисенко І.В. високо оцінила методичні здобутки міста, побажала успіхів і натхнення в подальшій роботі.