Завантаження ...
banner
banner

У Ніжині відновлюють пошкоджені об'єкти після обстрілів окупантів

295956373_1113014122631426_2926243936673956528_n.jpg

29 липня міський голова Олександр Кодола проінспектував школу та багатоквартирні житлові будинки, які зазнали руйнувань внаслідок обстрілів під час активних бойових дій на Чернігівщині у лютому-березні.

У школі ведуться ремонтні роботи, встановлюються нові вікна. Вже поставлено 64 нових вікна на 1 та 2 поверхах, що становить 60% від загальної кількості пошкоджених вікон. Розпочинається ремонт покрівлі, а саме заміна руберойду над актовим залом та пошкоджених ділянок даху.

 

"До початку нового навчального року школа має бути повністю відновлена та готова до прийому першокласників та учнів. Не менш важливим є облаштування укриття у навчальному закладі", - наголосив міський голова.

 

На ці потреби із міського бюджету було виділено значні кошти – 4 млн 300 тис. грн.

Також тривають роботи по поточному ремонту та облаштуванню укриття у школі. Фарбуються стіни та стеля, ремонтується підлога, розставляються меблі, облаштовуються дві вбиральні, підготовлені ємкості для води, прочищена вентиляція, днями буде під’єднаний генератор, який переданий Фондом міжнародної солідарності Республіки Польща в Україні. Варто відзначити, що до активних робіт долучається педагогічний колектив школи.

Активні роботи тривають і у багатоповерхових житлових будинках. У червні Івано-Франківська міська рада виділила 500 тис. грн в якості субвенції на відновлення пошкоджених об’єктів в Ніжині. До цієї суми було виділено додатково 49 тис. грн з міського бюджету, щоб замінити всі пошкоджені вікна у під’їздах багатоповерхівок, які зазнали пошкоджень. На сьогодні встановлено близько 60% від загальної кількості пошкоджених вікон.