Завантаження ...

Ніжинський батальйон отримав допомогу від міської влади

19_large-v1657887568.jpg

Про захисників Ніжинського батальйону ми писали раніше: Історії бійців Ніжинського батальйону 

Протягом усіх місяців війни міська влада допомагала і продовжує допомагати нашим військовим. Зараз захисники просять дуже важливі дороговартісні технічні речі. Велика потреба була саме в авто. 

З проханням допомоги до міськради звернувся Ніжинський батальйон: позашляховик пікап, квадрокоптери, два бензинові генератори, тепловізори, біноклі, цифрові радіостанції, планшети. Все це було передано нашим військоим.

 

"Хочу зазначити, що це не є прямим обов'язком місцевої влади, оскільки наше з вами завдання - життєзабезпечення міста. А обов'язок забезпечувати ЗСУ  - обов'язок держави, але сьогодні кожен з нас робить все максимально для того, щоб прискорити нашу перемогу", - повідомив Олександр Кодола.

 

Також міський голова додав, що міська влада прийняла рішення допомогти нашим військовим за рахунок міського бюджету. Тобто за рахунок кожного ніжинця і всіх платників податків міста.

 

"Я думаю, що це правильно. Оскільки сьогодні кожен з нас і кожен день має наближати нашу перемогу", - зазначив міський голова.

 

Олександр Кодола подякував кожному ніжинцю, кожному платнику податків, хто допомагає і ЗСУ, і нашим захисникам у боротьбі з росією. 

 

Титульне фото ілюстровано з мережі