Завантаження ...
banner

До уваги водіїв: ділянки, де будуть вимірювати швидкість руху

1_190.png

З 13 жовтня на автомобільних дорогах країни з’явиться 9 нових ділянок, а також змінено 4 існуючі ділянки, де патрульною поліцією здійснюватиметься вимірювання швидкості руху за допомогою приладів TruCAM.

Ці місця визначалися на підставі проведеного аналізу аварійності на аварійно-небезпечних ділянках автодоріг та в місцях концентрації ДТП, скоєних з причин перевищення швидкості руху.

Чернігівська область:

М-01 Київ — Чернігів — Нові Яриловичі, 64-90 км, 92-117 км, 166-176 км

М-02 Кіпті — Глухів — Бачівськ, 80-102 км

Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем'яч, 10-21 км

Чернігів, проспект Миру, Перемоги та вулиця Шевченка (нова ділянка).

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер

Патрульна поліція нагадує швидкісні вимоги, передбачені ПДР України:

У населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється зі швидкістю не більш як 50 км/год, а у житлових і пішохідних зонах до 20 км/год.

Поза населеними пунктами транспортним засобам дозволяється рухатись зі швидкістю до 90 км/год, а у разі відокремлення проїжджих частин одна від одної за допомогою розділювальної смуги — не більш як 110 км/год. На автомагістралях максимально дозволена швидкість руху до 130 км/год.

Під час вибору в установлених межах безпечної швидкості руху водій повинен ураховувати дорожню обстановку, особливості вантажу, що перевозиться, та стан транспортного засобу, щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно ним керувати.