Завантаження ...
banner

Ніжин: куди звертатися з приводу спірних питань, щодо відключення світла

28a628bd-7f87c5e72e5cb57ed7e5887c87bec730.jpg

Нещодавно, по допомогу до міського голови Ніжина Олександра Кодоли звернулись десятки ніжинців з питаннями різного характеру. Зокрема мешканці району Мигалівки звернулися за роз’ясненнями з приводу відключення світла.

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомляє Олександр Кодола

Володимир Самсоненко, директор Ніжинського РЕМ Чернігівобленерго надав пояснення з приводу запиту містян.

Списки на відключення надає військова адміністрація. Для стабілізації напруги у розподільника мереж обмежений час, тому ручне відключення окремих абонентів неможливе через брак людського ресурсу, а також наявності іншої важливої, поточної роботи; Лінії електромереж на яких заживлені важливі об’єкти інфраструктури не відключатимуться; Ця зима буде надскладною, тому підготовка до холодів своїх домогосподарств – обов’язок кожного мешканця!

- З усіх питань та скарг, щодо надання послуг з електропостачання мешканці Ніжина та Чернігівської області можуть звертатися за телефоном контакт-центру

0800-210-310; 0462-772-901, телефони багатоканальні.

Не дивлячись на складну ситуацію в країні комунальні підприємства Ніжина забезпечені генераторами. Тому водопостачання та водовідведення у місті буде навіть при повторному блекауті. Наразі проводиться переключення котелень, що знаходяться на лініях відключення, щоб мешканці багатоповерхівок були з теплом навіть при відсутності світла.

Також серед питань від громадян були:

- Будівництво модульного бомбосховища для школярів ЗОШ№ 5;

- Надання матеріальної допомоги військовослужбовцю ЗСУ;

- Робота КП «СЕЗ»;

- Встановлення меж приватної ділянки;

- Будівництво Палацу культури у Ніжині;

- Ремонт доріг.

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер