Завантаження ...
banner

За яких умов росіяни можуть піти у повторний наступ на Чернігівщину: Чаус

_126208500_7c4c24a1-9997-40a3-99a7-e028651d7190.jpg

Чернігівщина розпочала готувати фортифікаційні споруди та оборонні рубежі на кордоні з Росією та Білоруссю одразу після відступу росіян у квітні 2022 року та продовжує це робити цьогоріч. Про це розповів начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус

 

"Навіть якщо такої прямої загрози ми не бачимо, то ми зупинятись не будемо, бо ворог має розуміти, що сюди ходити не треба. Ми їх зустрінемо, вб'ємо, і далі першої берізки ніхто нікуди не просунеться. Або якщо просунуться, то вже в конвульсіях до другої берізки".

 

 

За словами Чауса, загроза наступу на Чернігівщину зникне лише тоді, коли Україна переможе у війні з росіянами.

 
 

 

 

"Я для себе особисто розумію, що чим менше ворог матиме успіху на сході та півдні нашої країни, чим більше ми там йому будемо давати відсіч, тим більше шансів, що вони підуть з інших фронтів, зокрема з півночі".

На думку начальника ОВА, основною мотивацією окупантів може стати розосередження та відволікання українських військових частин.

 

"Буде наступ чи ні? Можливо буде. Передбачити як буде діяти ворог дуже важко. Сказати, що в нього є зараз зосереджені сили або угрупування достатні для того, щоб йти в наступ, то цього немає. Але я про це вже неодноразово казав, що потрібно не так багато часу, щоб таке угрупування з'явилося".