Завантаження ...
banner

«Бампер і Сус» у Чернігові: їдуть у новий великий тур на підтримку ЗСУ

120.png

Нові гарячі жарти, новий полум’яний тур і дуууже багато міст, у які «Бампер і Сус» мчать, як гуси на ворожі літаки!

«Гуси-гуси, га-га-га» — свій новий тур народні улюбленці назвали ємко і по-нашому!

«Казочок не буде!Лише суцільна правда-матка про реальне життя, моцний гумор без цензури, багато-багато ваших усмішок, сюрпризи-розіграші і наша спільна допомога ЗСУ! Чекаємо всіх у всіх містах», — запрошують «Бампер і Сус».

«Гостро, тонко і в саме яблучко!» —під таким девізом проходять всі їхні концерти.

«Бампер і Сус» жартують про все, що близьке кожному глядачу.

Про життя і політику, м.скалів і волонтерські пригоди, картопельку і комуналочку – ПРО ВАС, НАС і їх!

З нещадністю до ворогів і з непереборною вірою у перемогу України!

Долучаючись до інтерактивів, на концерті «Бампера і Суса» всі глядачі відчувають себе учасниками дійства, надихаються незламним позитивом і пекучим втіленням народної мудрості, яке хочеться розібрати на цитати.

А завдяки незабутнім розіграшам і аукціонам гумористи на кожному концерті збирають чималі суми на підтримку захисників.

На передовій із концертами для Героїв «Бампер і Сус» постійно бувають, починаючи із 2014 року, тож завдяки новому туру придбають саме те, що українські бійці зараз найбільше потребують: амуніцію і автівки.

«Бампер і Сус» у минулому – знамениті КВНники, а нині — одні з найвідоміших гумористів України, зіркові актори найпопулярніших телепроєктів і фільмів та лідери українського YouTube, кожне відео яких набирає мільйонні перегляди.

Роль Петра Бампера — колоритного полковника Попадюка стала родзинкою найкасовішого фільму України «Скажене весілля». А участь у проєкті «Слухай», де актор блискуче озвучив поезію класиків української літератури, досі залишається для багатьох неабияким відкриттям.

Долучившись до волонтерства з 2014 року, «Бампер і Сус» точно знають, що у час війни гумор може не лише неабияк підтримати, а й — зарядити бойовим духом як хлопців на передовій, так і всіх, хто працює для спільної перемоги у тилу.

Завдяки їхнім стрімам і відео у YouTube чималі донати щодня летять на підтримку українських захисників.

У своєму шоу «Бампер і Сус» актори скоряють серця глядачів надзвичайним почуттям гумору, шаленою харизмою і правдою про життя, найактуальніше і наболіле, що подають смачно і потужно, без купюр і цензури!

Їхні головні козирі — фірмовий, ні на що несхожий полум’яний гумор, та шалена енергетика, яка вирує на кожному концерті!

Не пропустіть у вашому місті новий концерт ТОПових гумористів без жодних комплексів та упереджень, носіїв народної мудрості і тих, хто здатні запалити публіку з найперших секунд!

Влучні жарти, максимальний інтерактив, яскраві емоції та вибухові враження на 1000% гарантовані всім!

Концерт «Бампера і Суса» — кращий привід зібратися з друзями, щоб добре провести вечір, отримати бойовий заряд позитивних емоцій і підтримати ЗСУ!

Квитки – https://chernigov.karabas.com/ua/petro-bamper-i-sus-45

 

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер