Завантаження ...

Спрямовано обвинувальний акт до суду: під приводом лікування чоловік незаконно отримував метадон та займався збутом канабісу

43.png

Слідством встановлено, що наркозалежний чоловік, розпочав лікування в медичному закладі за програмою замісної підтримувальної терапії, відповідно до якої, отримав за рецептом наркотичний засіб, обіг якого обмежено – метадон. Не маючи наміру лікуватися, зловмисник звернувся також за лікуванням до інших закладів охорони здоров’я і приховавши від медичних працівників факт отримання ним такої терапії, шахрайським шляхом отримав в цих закладах рецепти за якими у подальшому придбав метадон в аптечних закладах.

Крім того, встановлено, що чоловік незаконно, з метою збагачення, збував наркозалежним особам особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс, та зберігав його за місцем свого мешкання для власного вживання.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути  піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено  в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер