Завантаження ...

Чернігівські ветерани зможуть відкрити власний бізнес: подробиці

304.png

Тренінги починаються в серпні і триватимуть до листопада. По закінченню навчальних курсів ви зможете:
- майстерно писати резюме;
- проходити співбесіди;
- написати бізнес-план;
- розробити власний стартап;
- залучити кошти для відкриття власного бізнесу;
- просунути власну справу.

Спочатку на ветеранів чекатимуть тренінги з психологічного відновлення, далі лекції HR-спеціалістів та бізнес-тренерів щодо успішного працевлаштування та відкриття власної справи. Коли ваш бізнес успішно стартуватиме, ми супроводжуватимемо вас на початку вашої діяльності, надамо менторську підтримку вашому проєкту. Поки до програми можуть долучитися мешканці таких областей:

- Кіровоградської
- Івано-Франківської
- Львівської
- Чернігівської
- Сумської
- Житомирської
- Одеської
- Дніпропетровської
- Полтавської
- Київської
- Закарпатської.

Для участі у цій програмі потрібно заповнити анкети, які можна знайти за наступним посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfQII-paU00wJRYgF47yiSfdMg1NNWxtd398htvSrQxBk4mLQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0.

Тренінги проходять в рамках проєкту USAID “Економічна підтримка України».

Євгенія Цвєтанська, комунікаційна менеджерка проєкту «Територія відновлення та розвитку»:

«Особливість нашого проєкту в тому, що ми надаємо ветеранам та членам їхніх родин не тільки знання, а ще й психологічний супровід, чого точно не було до цього. Із досвіду, лише 20 відсотків ветеранів після отримання коштів розвивають власну справу. Більшість - закриваються в найближчі півроку - півтора і повертаються до своїх - до лав ЗСУ, на фронт. Бо не можуть комунікувати в роботі. Тож, ми вважаємо, знання і психологічна підтримка будуть сприяти тому, що наші ветерани, їхні родини, знайдуть роботу та відкриють власний бізнес».

Для довідки:
Проект "Територія відновлення та розвитку" реалізується в рамках Проєкту USAID "Економічна підтримка України" та направлений на стимулювання підприємницької діяльності, підвищення навичок щодо пошуку роботи та працевлаштування, надання допомоги щодо соціальної адаптації ветеранів та членів їхніх сімей, які втратили роботу внаслідок вторгнення Росії в Україну.

 

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер