Завантаження ...

Воїн із Чернігівщини отримав звання Героя України посмертно

53.png

Загинув «Тихий» під час важких боїв у Бахмуті.

Михайло народився на Чернігівщині в селі Старосілля. Вдома в нього залишилась мама, дружина та двоє дітей. В цивільному житті він любив природу, рідний край та працював лісником в Київській області Святошинському районі. На захисті України був з 2014 року. Попри те, що мав інвалідність, без вагань вступив до лав Збройних Сил України після повномасштабного вторгнення. Бажаючи брати активну у часть у захисті України, 19 травня 2022 разом зі своїми побратимами перевівся до 93-тя ОМБр Холодний Яр.

18 лютого 2023 Тихий як зазвичай обходив позиції й потрапив під кулеметний обстріл. Побратими впевнені, що це була засідка та полювали саме на нього, оскільки він особисто завдав великої шкоди особовому складу противника. Він був професійним ʼʼПТУРистомʼʼ, на його рахунку більше ніж 250 пострілів.

Для побратимів Михайло запамʼятався як людина що не могла сидіти склавши руки. Для них він був порядним, ввічливим, мужнім воїном та просто гарною людиною.

‘’Ми пишаємося тим що служили з Тихим пліч-о-пліч. Завдячуючи йому ми протримались в Бахмуті 2 місяці. Тихий заслужив цю нагороду, він був патріотом своєї країни’’ — кажуть вони.

Герой похований на Берковецькому кладовищі у Києві.

 

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер