Завантаження ...

У рамках співпраці до НДУ завітали представники "Чернігівської політехніки"

354.png

Наші університети мають давню тісну співпрацю у різних напрямах, які сприяють не лише зростанню авторитету закладів у регіоні, але й дають потужний поштовх для подальшого розвитку Чернігівщини зокрема, і України в цілому.

Метою зустрічі стало підписання керівниками закладів Договору про організацію військової підготовки здобувачів вищої освіти за програмою офіцерів запасу, що відкриває перед студентами нашого університету перспективу здобути додаткову освіту на кафедрі військової підготовки Національного університету «Чернігівська політехніка» за унікальними для України військово-обліковими спеціальностями:

▪️бойове застосування підрозділів безпілотних авіаційних комплексів тактичного класу;

▪️бойове застосування підрозділів радіорозвідки;

▪️застосування з’єднань, військових частин і підрозділів, озброєних наземними засобами радіоелектронної боротьби.

В умовах повномасштабної війни та героїчної боротьби нашого народу проти ворожої агресії, набуття студентами нових вмінь і навичок, розширення професійних компетентностей, пов’язаних із захистом Батьківщини, набуває загальнодержавного значення і суспільної ваги. Тому, адміністрація нашого університету з вдячністю відгукнулася на пропозицію партнерів щодо здійснення такої підготовки та підписання цього Договору.

Крім того, було обговорено низку інших питань, що стосуються подальшої співпраці і взаємодії між колективами університетів із пріоритетних напрямів діяльності. Рухаємося разом до Перемоги!

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер