Завантаження ...
banner
banner

У Ніжині відбулось засідання виконкому: які прийнято рішення

У Ніжині відбулось засідання виконкому: які прийнято рішення фото
24 серпня відбулося засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради, на порядку денному якого розглядали 14 питань.

Членами виконавчого комітету Ніжинської міської ради було прийнято рішення про надання житла двом лікарям-анастезіологам Ніжинського міського пологового будинку.

Також погодили створення комітету з управління впровадження Стратегії розвитку Ніжинської міської територіальної громади на 2023-2027 роки, а також фінансування заходів міської цільової програми з виконання власних повноважень Ніжинської міської ради на 2023 рік; фінансування заходів та робіт з облаштування укриттів цивільного захисту.

Крім того, присутні одноголосно погодили рішення щодо нагородження з нагоди державного свята Дня Незалежності України.

Розглянувши заяви надали дозвіл на засвідчення заяви особи щодо виїзду дитини за межі України, значну увагу приділили питанням, що стосуються захисту прав дитини.
Після детального обговорення було прийнято рішення про внесення змін у договори на тимчасове користування місцем розташування зовнішнього рекламного засобу в частині зміни сторони розповсюджувача та реструктуризацію заборгованості за договорами на тимчасове користування місцем розташування зовнішнього рекламного засобу.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Меблі

Меблі

Меблі