24 Серпня 2023
2528
![У Ніжині відбулось засідання виконкому: які прийнято рішення фото У Ніжині відбулось засідання виконкому: які прийнято рішення фото](/storage/thumbs/520/7w9/FLC/FBjdv8kRuHTm8FzG4iaDCh9P-metaMzY5OTAzOTQ0XzY5ODQ5OTY4NTY1MzMyMl80MTEwMzQ4MDY1NTQxMTU5MDg2X24uanBn-.webp)
Членами виконавчого комітету Ніжинської міської ради було прийнято рішення про надання житла двом лікарям-анастезіологам Ніжинського міського пологового будинку.
Також погодили створення комітету з управління впровадження Стратегії розвитку Ніжинської міської територіальної громади на 2023-2027 роки, а також фінансування заходів міської цільової програми з виконання власних повноважень Ніжинської міської ради на 2023 рік; фінансування заходів та робіт з облаштування укриттів цивільного захисту.
Крім того, присутні одноголосно погодили рішення щодо нагородження з нагоди державного свята Дня Незалежності України.
Розглянувши заяви надали дозвіл на засвідчення заяви особи щодо виїзду дитини за межі України, значну увагу приділили питанням, що стосуються захисту прав дитини.
З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.
![](/storage/media/a2/a3/a2a34fef8c6530c3970a98ef32acfa10.jpeg)
![](/storage/media/8e/99/8e99d0f15e1eee50a854346748c2e950.jpg)