Завантаження ...

На Чернігівщині поліцейські провели профілактичні заходи з дітьми

NXi8sxvaDYR9aTNFhi1jZ8rI2t6CoN-metaMzc2NTAzNTY0XzcwNTY2NjQxMTYwNDIwMV82NDQyMDI4NTQwOTI1ODcwMDU0X24tMS03ODB4NDcwLmpwZw==-.jpg

Співробітники сектору реагування патрульної поліції спільно з ювенальною превенцією Новгород-Сіверського райвідділу поліції провели комплекс безпекових заходів як з дошкільнятами, так і з учнями місцевого ліцею.

Поліцейські розказали дітям про важливість дотримання правил мінної безпеки та про алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечного чи підозрілого предмета. Правоохоронці також розповіли про правила безпеки в начальному закладі, в побуті та на дорозі. Про це повідомляють у поліція Чернігівської області.

Мета поліції Новгород-Сіверщини: цікаво та доступно донести до дітей різного віку правила безпечної поведінки у різноманітних ситуаціях.

Поліцейські детально зупинились на безпеці на дорозі, розказали дітлахам як важливо дотримуватись правил дорожнього руху.

В ігровій та пізнавальній формі діти засвоювали корисну для них інформацію.

По закінченню заходів дітлахи могли приміряли на себе елементи спорядження поліцейських та посидіти за кермом службового автомобіля.Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер