Завантаження ...

Водійський іспит - у Чернігові або Прилуках: чому так

Водійський іспит - у Чернігові або Прилуках: чому так фото

З 21 вересня складати водійські іспити на Чернігівщині можна буде лише у Чернігові та Прилуках. Про це повідомив керівник сервісного центру № 7441  Юрій Лазука. Центри у Мені та Ніжині роботу не припинять, там надаватимуть послуги з реєстрації та проводитимуть відновлення чи обмін водійських посвідчень. Такий пілотний проєкт вже запрацював у восьми областях України, серед яких Київська та Одеська.


Водійські іспити. ФОТО: Суспільне Чернігів

Заступниця начальника регіонального сервісного центру МВС в Чернігівській області Людмила Деркач каже, що пілотний проєкт передбачає прозорість та безпечність складання теоретичних та практичних іспитів в сервісних центрах МВС.

У Ніжині та Мені навантаженість була невисокою, каже жінка. Ці сервісні центри будуть надавати державні послуги.

"Це реєстрація та перереєстрація транспортного засобу, обмін посвідчення водія, відновлення посвідчення водія та надання різних довідок за напрямком роботи сервісного центру".


Заступниця начальника регіонального сервісного центру МВС в Чернігівській області — Людмила Деркач. ФОТО: Суспільне Чернігів

За день у сервісному центрі в області планують проводити теоретичні іспити для 300 людей та практичні для — 200. Аби впоратись зі збільшенням потоку кандидатів у водії, додали посади екзаменаторів.

"Якщо розглядати в розрізі центрів, то в Чернігові у нас буде сім екзаменаторів, які будуть приймати практичні іспити і чотири екзаменатори у Прилуках", — каже Людмила Деркач.


Черга на іспити. ФОТО: Суспільне Чернігів

Жінка додає, що є можливість записатися через застосунок "Є-запису" і для практичного іспиту.

"Людям не обов’язково відвідувати сервісний центр, вони можуть онлайн записатись на ту дату, на той час коли водієві зручно".

Жителька Сновська Тетяна Тейбенко іспити з водіння складала у Мені. У Чернігові жінка хоче отримати права на керування мотоциклом.

"Я ще перший раз приїхала, я не знаю як буде, побачу. Здається все так само. Просто до Мени ближче, а до Чернігова трошки складніше добиратися".


Жителька Сновська — Тетяна Тейбенко. ФОТО: Суспільне Чернігів

Змін зазнала і сама процедура іспиту. Він проводиться під повною відео та аудіо фіксацією, розповідає керівник сервісного центру Юрій Лазука.

"Класи додатково обладнані камерами. Чотири камери установлені перехресно для того, щоб не було мертвих зон у класі, також обов’язково встановлюються камери з аудіофіксацією".


Керівник сервісного центру — Юрій Лазука. ФОТО: Суспільне Чернігів


Установлені додаткові камери. ФОТО: Суспільне Чернігів

З його слів, всі ці нововведення мають виключити корупційну складову.

Детальніше дивіться у сюжеті:Джерело: Суспільне Чернігів

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер