Завантаження ...

У справі про незаконний вилов риби на Ніжинщині ухвалено вирок

У справі про незаконний вилов риби на Ніжинщині ухвалено вирок фото
Вироком Борзнянського районного суду 46-річного чоловіка визнано винуватим у незаконному зайнятті рибним добувним промислом, що заподіяло істотну шкоду (ч. 1 ст. 249 КК України).

Публічне обвинувачення в суді підтримувала прокурор Ніжинської окружної прокуратури. У суді прокурором доведено, що житель Ніжинського району у серпні 2023 на озері неподалік с. Воловиця Ніжинського району за допомогою заборонених знарядь лову, без належних документів та дозволів, здійснив незаконний вилов цінних видів риб, чим спричинив істотну шкоду водним біоресурсам держави на загальну суму понад 175 тис. гривень. Прокурором надано суду докази, які в своїй сукупності доводять вину чоловіка.
Відтак, судом його засуджено до 1 року обмеження волі та звільнено від покарання з іспитовим строком 1 рік. Сам обвинувачений визнав свою провину у скоєному, але збитків не відшкодував. У зв’язку з чим, прокурором було заявлено позов в інтересах однієї з громад Ніжинського району про відшкодування шкоди, завданої злочином, який судом задоволено. Наразі вирок суду законної сили не набрав.

Ніжинська окружна прокуратура


Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: