Завантаження ...

Ніжинський пологовий отримав японське медичне обладнання

Ніжинський пологовий отримав японське медичне обладнання фото
Японська благодійна організація "Відокремлений підрозділ Піс Вінде Джапан в Україні" (директор Оцука Ейджі) передала для Ніжинського пологового будинку сучасне медичне обладнання.

Обладнання для мобільної бригади, яка обслуговуватиме 17 громад Ніжинського району від японських доброчинців отримав Ніжинський пологовий будинок. Організація передала закладу кольпоскоп з відеосистемою та пересувну ультразвукову систему, загальною вартістю більше мільйона гривень.
Устаткування придбали в рамках реалізації грантової ініціативи Medical and Protection Support to Areas with Humanitarian Crisis Situation in Northern Ukraine від Посольства Японії в Україні. І сьогодні представники делегації з Японії особисто прибули до Ніжинської громади, аби передати обладнання та ознайомитися із роботою закладу.

«За втратами на фронті й пораненими цивільними трохи відходять на другий план звичайні хвороби, від яких в умовах недоступного або недостатнього рівня медобслуговування страждає більше людей, ніж у довоєнний час. На жаль, підступні хвороби, які потребують якісної та своєчасної діагностики, не чекають, доки російські війська залишать територію України. Тому вже зараз передали ніжинському пологовому будинку сучасний кольпоскоп МК-300 із відеосистемою та програмним забезпеченням. Завдяки цьому обладнанню, сподіваємось, чиясь жінка чи мама дочекається свого бійця з фронту, адже рання діагностика дозволяє вчасно виявити хворобу і дати пацієнтам шанс на життя», - розповідає заступник міського голови Ірина Грозенко.

Вже незабаром на базі Ніжинського пологового будинку діятиме мобільна бригада, яка обслуговуватиме 17 територіальних громад укрупненого Ніжинського району. Це буде так зване пересувне акушерсько-гінекологічне відділення – лікар зможе дістатися у найвіддаленіший куточок будь-якого населеного пункту Ніжинщини й провести відповідні обстеження, в тому числі й УЗД.Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер

 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: