20 Лютого 2024
1329
![За минулий тиждень у Ніжині народилося 18 немовлят фото За минулий тиждень у Ніжині народилося 18 немовлят фото](/storage/thumbs/520/cEg/5QO/5cTN52L2nGTO8kUrA9XlDpf3-metaNDI4NjAyMTc5XzgwNTEwMDM3NDk3ODY5Nl84OTkyNjg5MjE1OTIzMTQzNzgxX24uanBn-.webp)
Чарівні миті, незабутні враження, зворушливі колискові – вони роблять наш пологовий будинок не просто медичним закладом, а окремою територією щастя, де щодня на світ з’являються нові життя. Минулого тижня (з 13 по 20 лютого) у Ніжинському міському пологовому будинку відбулось 17 пологів, народилося 18 немовлят — 7 хлопчиків та 11 дівчаток. Одній родині лелека приніс двійню –двох дівчаток. Найбільша вага (4020 грамів) У хлопчика з Борзни, найменша (750 грамів) - у дівчинки з Носівки.
У нашому пологовому будинку минулого тижня народжували жінки з Ніжина та Ніжинщини, Борзни та Борзнянщини й міста Носівка. Переважно роділлі народжували першу або другу дитину.
Вітаємо родини з народженням малят! Бажаємо вам міцного здоров'я та процвітання, мирного неба та любові! Нехай ваші дітки ростуть здоровими та щасливими!
З 13 по 20 лютого у нашому пологовому будинку було зроблено 4 кесареві розтини та 15 великих гінекологічних операцій. Усі жінки почуваються добре.
Читайте також: "Народилася дитина, але я не відчуваю любові": розмова з ніжинським психологом