28 Лютого 2024
3392
![У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото](/storage/thumbs/520/PCg/Vsh/XsAiQbE50PKyUiiLSsZraW8E-meta0Jcg0KDRltC30LTQstC+0Lwg0KXRgNC40YHRgtC+0LLQuNC8INGC0LAg0L_RgNC40LnQtNC10YjQvdGW0LzQuCDRgdCy0Y_RgtCw0LzQuCEgKDg4KS5wbmc=-.webp)
"Ми безмежно вдячні нашим Героям за їх подвиги, мужність і самовідданість у боротьбі з ворогом! Щирі співчуття рідним і близьким загиблих випускників школи, героїчних захисників України! Вічна слава всім Захисникам і Захисницям України, які віддали своє життя за Україну! Слава Україні! Героям Слава!", - директор ЗОШ №15 Тетяна Павлюченко.
![У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №1 У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №1](https://mynizhyn.com/storage/2329/conversions/zXZiSdYLewOWetEBAapBSXDBCWRXmf-metacGhvdG9fMV8yMDI0LTAyLTI4XzExLTE0LTA4LmpwZw==--preview.webp)
![У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №2 У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №2](https://mynizhyn.com/storage/2330/conversions/6vUNtqPXqqJNhYSBo4twxOTagaMS8v-metacGhvdG9fMl8yMDI0LTAyLTI4XzExLTE0LTA4LmpwZw==--preview.webp)
![У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №3 У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №3](https://mynizhyn.com/storage/2331/conversions/i1n7iiIR4GqRFb6rUlUnDeZZWrq5b6-metacGhvdG9fM18yMDI0LTAyLTI4XzExLTE0LTA4LmpwZw==--preview.webp)
![У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №4 У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №4](https://mynizhyn.com/storage/2332/conversions/4E121tR3YOHq1wRJFi0oNQFlUOZkVV-metacGhvdG9fNF8yMDI0LTAyLTI4XzExLTE0LTA4LmpwZw==--preview.webp)
![У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №5 У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №5](https://mynizhyn.com/storage/2333/conversions/JTzdyuBDU7rDcFnsdYQW3iUZqDGsTn-metacGhvdG9fNl8yMDI0LTAyLTI4XzExLTE0LTA4LmpwZw==--preview.webp)
![У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №6 У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №6](https://mynizhyn.com/storage/2334/conversions/Ll2rHHbXz8V7J69YI7GrBYc0weKdAb-metacGhvdG9fNV8yMDI0LTAyLTI4XzExLTE0LTA4LmpwZw==--preview.webp)
![У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №7 У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №7](https://mynizhyn.com/storage/2335/conversions/36UCV5HY4ec4EijX1mJLsMGGxImTdz-metacGhvdG9fMV8yMDI0LTAyLTI4XzExLTE0LTAxLmpwZw==--preview.webp)
![У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №8 У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №8](https://mynizhyn.com/storage/2336/conversions/mHQuI6MUdAdkPp9JQAWjPZgllTzIk4-metacGhvdG9fN18yMDI0LTAyLTI4XzExLTE0LTA4LmpwZw==--preview.webp)
![У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №9 У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №9](https://mynizhyn.com/storage/2337/conversions/MUzXl3LDYvlKf7d6LOifPn6mXxTNwU-metacGhvdG9fMl8yMDI0LTAyLTI4XzExLTE0LTAxLmpwZw==--preview.webp)
![У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №10 У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №10](https://mynizhyn.com/storage/2338/conversions/al5k8gdpizCkXqeVZYbuKIMZc6MnhJ-metacGhvdG9fM18yMDI0LTAyLTI4XzExLTE0LTAxLmpwZw==--preview.webp)
![У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №11 У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №11](https://mynizhyn.com/storage/2339/conversions/9WY0DMol2HvQHR8hK4eG1pLHOjgh4W-metacGhvdG9fNV8yMDI0LTAyLTI4XzExLTE0LTAxLmpwZw==--preview.webp)
![У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №12 У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №12](https://mynizhyn.com/storage/2340/conversions/jM7sz1aAW4v3cKaSG9DKxm5JLDF62d-metacGhvdG9fNF8yMDI0LTAyLTI4XzExLTE0LTAxLmpwZw==--preview.webp)
![У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №13 У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №13](https://mynizhyn.com/storage/2341/conversions/9OiTdJNwIghMmfeKApNWCCeDxU8cpM-metacGhvdG9fN18yMDI0LTAyLTI4XzExLTE0LTAxLmpwZw==--preview.webp)
![У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №14 У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №14](https://mynizhyn.com/storage/2342/conversions/f2HtYB6usk8BrxLoscAh8wllVedSt2-metacGhvdG9fNl8yMDI0LTAyLTI4XzExLTE0LTAxLmpwZw==--preview.webp)
![У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №15 У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №15](https://mynizhyn.com/storage/2343/conversions/nmGTlIyPeF136o5GCD9Jw16KHITVSk-metacGhvdG9fOV8yMDI0LTAyLTI4XzExLTE0LTAxLmpwZw==--preview.webp)
![У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №16 У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №16](https://mynizhyn.com/storage/2344/conversions/IbGmsZSWNRSX73cZdod1CYyJOZpLIw-metacGhvdG9fOF8yMDI0LTAyLTI4XzExLTE0LTAxLmpwZw==--preview.webp)
![У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №17 У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №17](https://mynizhyn.com/storage/2345/conversions/UsTE98y6n9WhgEYx3pmg7DRUdgCnY4-metacGhvdG9fMTBfMjAyNC0wMi0yOF8xMS0xNC0wMS5qcGc=--preview.webp)
![У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №18 У Ніжинській ЗОШ № 15 відкрили меморіальні дошки загиблим Воїнам (Фото) фото №18](https://mynizhyn.com/storage/2346/conversions/64IrSsiQrvd1ahnCbe77VxV8aOl0kn-metacGhvdG9fMjAyNC0wMi0yOF8xMS0yNC0wNS5qcGc=--preview.webp)
Герої не вмрирають! Навіки в серцях! Слава Україні!
Як повідомляв MYNIZHYN, на будівлі Ніжинської гімназії №3 відкрили меморіальну дошку Максиму «Рибі» Рибецькому. Солдат Максим Рибецький «Риба» загинув 14 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання на околицях селища Зарічне на Донеччині.