Лише за одну добу у Ніжині зафіксували 4 інфаркти. Причому ця хвороба значно помолодшала, адже війна негативно впливає на здоров’я людей.
Про це журналістам MYNIZHYN.com повідомили у Ніжинському відділенні екстренної швидкої медичної допомоги.
![](/storage/media/d7/8d/d78de03db24729036fe66f4d2b1fc9c6.webp)
Виклики з приводу інсультів, інфарктів, гіпертонії зараз у Ніжині на високому рівні.
Приміром, тільки по Ніжину за одну добу, 25 лютого було 4 виклики з приводу інфаркту. Ця хвороба дуже помолодшала і вік майже немає значення. Тобто інфаркт буває зараз у людей і в 38 – 40 років - зазначають медики - адже ситуація в країні значно впливає на здоров’я людей: стрес, недосипання, відсутність нормального відпочинку. Навіть є випадки, коли у молоді люди нормально себе почували, не мали хронічних захворювань і стався інфаркт
![](/storage/media/71/22/71227bc12befe92f1e41140ec96915ae.webp)
Читайте також: На які виклики зараз найчастіше виїздить ніжинська швидка?
Також медики зазначають що наприкінці лютого 2024 значно збільшилась кількість викликів з приводу ГРВІ, високої температури у людей, пневмоній. Був так званий бум, коли швидка досить часто виїздила на подібні виклики. Зараз пік захворюваності на ГРВІ та грип поступово йде на спад.