Завантаження ...
banner
banner

Працівники Ніжинсього ТГ отримають сучасні електроскутери: подробиці

Працівники Ніжинсього ТГ отримають сучасні електроскутери: подробиці фото

Вже сьогодні вони (всього 18 одиниць) прямують у Гончарівську, Новгород-Сіверську, Семенівску, Сновську, Городнянську, Ріпкинську, Тупичівську, Добрянську, Любецьку, Михайло-Коцюбинську, Корюківську, Холминську та Ніжинську ТГ.

Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікаційз громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації.

Транспорт полегшить роботу соцпрацівникам, які долають значні відстані, щоб жителі віддалених населених пунктів отримали необхідні послуги.

«Це дуже цінна допомога для громад, адже соціальні працівники виконують важливу функцію. Для своїх підопічних вони можуть бути і членом родини, і психологом, і лікарем, і помічником. Цей транспорт дозволить їм вчасно прибути у найвіддаленіші куточки ТГ та надати потрібні послуги», –  наголосила Жанна Шерстюк, заступниця голови ОДА.


Фото: Жанна Шерстюк. Джерело: Чернігівська ОВА

Проєкт реалізовано завдяки співпраці Міністерства соціальної політики України, Програми розвитку ООН та уряду Японії, який, зокрема, профінансував закупівлю та доставку скутерів.

Ініціатива реалізується у 183 ТГ із 11 регіонів України. Важливо, що електричний скутер не забруднює довкілля, оскільки для роботи не використовується пальне. Він оснащений потужним двигуном та ємним акумулятором, який дозволить переміщатися на відстань до 70 кілометрів.

Принагідно, заступниця голови ОДА відвідала Чернігівський геріатричний пансіонат та актуалізувала потреби закладу. Також оглянула укриття, облаштоване завдяки підтримці іноземних донорів.

Як повідомляв MYNIZHYN, служби МВС Латвії активно допомагають колегам в Україні. Зокрема передають дрони та авто. Три автівки надійшло і до Головного управління національної поліції у Чернігівській області.
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: