У Ніжинському університеті відбувся фінал чемпіонату Ніжина з волейболу серед жіночих команд: хто переміг фото

6 квітня у спортивній залі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулися фінальні ігри чемпіонату Ніжина з волейболу серед жіночих команд.

Про це повідомляє Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя.

Результати:

• КДЮСШ 3:0 "Жоржини"
  • НДУ 3:1 Незламні

Це був фінальний 10 тур чемпіонату, який стартував наприкінці січня. За підсумками чемпіонату команди посіли такі місця:

1. Незламні;
  2. НДУ;
  3. КДЮСШ;
  4. Жоржини;
  5. Агроколедж.

Після фінальної гри відбулося нагородження призерів та переможців. Також було нагороджено дівчат і в індивідуальних категоріях, а саме:

• Кращий темп - Сурмачевська Дар'я;
  • Краща зв'язуюча - Лук'яненко Маргарита;
  • Кращий прийом - Зенченко Вікторія;
  • Краща нападниця - Удовенко Марина;
  • MVP чемпіонату - Покрасьон Вероніка;

Вітаємо команду "Незламні" з чемпіонством!

Також окреме вітання нашій збірній команді НДУ, яка була сформована восени. Кістяк команди складають першокурсниці і це чудовий результат для команди, яку зібрав та тренує тренер Олександр Руденко!

Чемпіонат Ніжин відбувся за ініціативи та підтримки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя та відділу з питань фізичної культури та спорту.

Як повідомляв MYNIZHYN, 11-12 березня 2024 року в Ніжині у спортивній залі Міського центру «Спорт для всіх» відбувся чемпіонат Чернігівської області з волейболу серед дівчат 2007 року народження