Завантаження ...
banner
banner

Ніжин попрощався з Богданом Новіком (Фото)

Ніжин попрощався з Богданом Новіком (Фото) фото

Провести Богдана в останню путь прийшли земляки, бойові побратими, друзі, найближчі та найрідніші люди.

Про це повідомляє Ніжинська міська рада.

"Втрати найкращих українських синів назавжди закарбовуються в пам’яті та стають дуже гіркими спогадами про війну. Світла пам’ять про справжнього патріота, українського воїна, який віддав своє життя, захищаючи нас і мирне українське небо, назавжди залишиться і збережеться в серцях тих, хто знав, любив і поважав Богдана.

Новік Богдан народився у місті Ніжині 01 грудня 1995 року. Навчався у ЗОШ №9. Після школи вступив до Київського національного університету харчових технологій. У квітні 2018 року призваний на строкову службу, під час проходження якої підписав контракт. Богдан мріяв про військову кар’єру.

Після початку повномасштабного вторгнення брав участь в обороні Чернігівщини, воював під Сєвєродонецьком (Луганська область), а також на Куп’янському напрямку (Харківська область). Після перемоги планував продовжити військову справу та перекваліфікуватись на льотчика. Загинув у селі Синьківка Харківської області під час виконання бойових дій.

Поховали Героя у Ніжині на Алеї Героїв. Вічна пам’ять і слава Герою!", — йдеться у повідомленні.

Як повідомляв MYNIZHYN, Ніжин попрощався з Воїном: Кулинко Сергій Віталійович служитиме на небі янголом-охоронцем України.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Меблі

Меблі

Меблі