![На Чернігівщині жінка отримала штраф — 15 тисяч гривень за спалювання трави: подробиці фото На Чернігівщині жінка отримала штраф — 15 тисяч гривень за спалювання трави: подробиці фото](/storage/thumbs/520/BR2/NiL/8hiBrkZ5UJx2xnhmx7DhSTum-meta0KTQvtGC0L7Rh9C60LAgLSAyMDI0LTA0LTE0VDE3MjMyMi44NTQucG5n-.webp)
13 квітня вранці працівниками лісової служби було виявлено задимлення на території лісу біля села Малійки, що у Чернігівському районі.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Чернігівській області.
Прибувши на місце події, лісники побачили 66-річну жінку, яка палила суху траву та настил у лісі. Спільними зусиллями лісників та працівників місцевої пожежної команди села Пакуль пожежу було ліквідовано на загальній площі близько 3 га.
![На Чернігівщині жінка отримала штраф — 15 тисяч гривень за спалювання трави: подробиці фото №1 На Чернігівщині жінка отримала штраф — 15 тисяч гривень за спалювання трави: подробиці фото №1](https://mynizhyn.com/storage/3109/conversions/MVHRAlZDiVqx2WQGnCR4YfIoOCh7DP-metaNDM1MzEzODE4XzgzNDc4Mzk4MjAxMzk0MV84NTg2ODQ5MzkxMjkwNTEwMTA2X24uanBn--preview.webp)
![На Чернігівщині жінка отримала штраф — 15 тисяч гривень за спалювання трави: подробиці фото №2 На Чернігівщині жінка отримала штраф — 15 тисяч гривень за спалювання трави: подробиці фото №2](https://mynizhyn.com/storage/3110/conversions/0BgdF1RbplSuYEZPVxiMZ7AUskZF7R-metaNDM1MjUyOTQxXzgzNDc4Mzk3MjAxMzk0Ml82OTk2ODU2MTMwNjI1NTM1Mzk3X24uanBn--preview.webp)
![На Чернігівщині жінка отримала штраф — 15 тисяч гривень за спалювання трави: подробиці фото №3 На Чернігівщині жінка отримала штраф — 15 тисяч гривень за спалювання трави: подробиці фото №3](https://mynizhyn.com/storage/3111/conversions/z426hbL7faDPx26IwaKEBP0380yiyW-metaNDM1MjY1Mjk0XzgzNDc4NDAwNTM0NzI3Ml8xNjU4NzUzODYwMzU1Njg4MTEwX24uanBn--preview.webp)
![На Чернігівщині жінка отримала штраф — 15 тисяч гривень за спалювання трави: подробиці фото №4 На Чернігівщині жінка отримала штраф — 15 тисяч гривень за спалювання трави: подробиці фото №4](https://mynizhyn.com/storage/3112/conversions/sxqyAyyuk4nXBYHtxCU5iYCfkAzW9t-metaNDM1MzI1ODYzXzgzNDc4Mzk1NTM0NzI3N184MTAxOTA5MTE0NzI4MzMwMjI3X24uanBn--preview.webp)
![На Чернігівщині жінка отримала штраф — 15 тисяч гривень за спалювання трави: подробиці фото №5 На Чернігівщині жінка отримала штраф — 15 тисяч гривень за спалювання трави: подробиці фото №5](https://mynizhyn.com/storage/3113/conversions/Tm3vysaI2ZEymiYBVgFXdNc0YbQV4z-metaNDM1Mjg4MTA0XzgzNDc4Mzk5NTM0NzI3M18xMDgwOTQ5MjU2NjQzMzY1Mjk4X24uanBn--preview.webp)
![На Чернігівщині жінка отримала штраф — 15 тисяч гривень за спалювання трави: подробиці фото №6 На Чернігівщині жінка отримала штраф — 15 тисяч гривень за спалювання трави: подробиці фото №6](https://mynizhyn.com/storage/3114/conversions/9P9ImQJ4AAIOFRwTHhAkL6wEkvdxJ8-metaNDM1MjU0NjA0XzgzNDc4MzkzNTM0NzI3OV8xOTQxOTQ3NzE0MzM1ODUyMDVfbi5qcGc=--preview.webp)
![На Чернігівщині жінка отримала штраф — 15 тисяч гривень за спалювання трави: подробиці фото №7 На Чернігівщині жінка отримала штраф — 15 тисяч гривень за спалювання трави: подробиці фото №7](https://mynizhyn.com/storage/3115/conversions/YceFLPiQMlLQ5ll7icRZhVBMxojOuZ-metaNDM2NDg5MTYzXzgzNDc4MzkwNTM0NzI4Ml8zMTk3MDM5MzA5Mzk5MTQwMTk2X24uanBn--preview.webp)
![На Чернігівщині жінка отримала штраф — 15 тисяч гривень за спалювання трави: подробиці фото №8 На Чернігівщині жінка отримала штраф — 15 тисяч гривень за спалювання трави: подробиці фото №8](https://mynizhyn.com/storage/3116/conversions/ALNt3qN1IJMg74JfHIBYw96N0NYJcB-metaNDM1Mjc0NTAzXzgzNDc4NDAzODY4MDYwMl81NDYyMzA2MzUyMzg4NzkwNzk2X24uanBn--preview.webp)
На палійку складено адмінпротокол про порушення вимог пожежної безпеки у лісах та штраф у розмірі 15 300 грн.
Як повідомляв MYNIZHYN, за інформацією Головного управління ДСНС України у Чернігівській області, з початку поточного року на території Чернігівської області вже зафіксовано понад 100 випадків загоряння сухої рослинності на площі майже 80 гектарів. Кількість пожеж в екосистемах щоденно зростає. Головними причинами цих подій є так званий «людський фактор», який включає спалювання громадянами залишків сухої рослинності та сміття на їхніх присадибних ділянках, а також навмисне випалювання сухої рослинності.