Завантаження ...
banner
banner

У Ніжині монтують укриття в ЗОШ №11: на якому етапі будівництво

У Ніжині монтують укриття в ЗОШ №11: на якому етапі будівництво фото

На сьогодні в одній з освітніх установ Ніжина досі тривають роботи з монтажу укриття. На це з місцевого бюджету виділені кошти у розмірі 4 млн 700 тисяч гривень. Наступний крок — облаштування укриттів у дитячих садочках.

Про це йдеться на сторінці Ніжинської міської ради.

"Згідно договору,  закінчення будівництва до 1 травня. У даному бомбосховищі ми будемо ще фарбувати стіни, що початково не було заплановано, та робити підхід. Зараз розробляються проєкти. Ми робили об'їзди по дитячих садках і мікрорайону. Є нюанси по дитячих садочках. У нас укриття складається з п'яти блоків, а по садкам воно трошки інше", — зазначила Світлана Сіренко, заступник начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва.


Фото: Світала Сіренко. Джерело: Скриншот

Хід будівництва також прокоментував мер Ніжина Олександр Кодола.


Фото: Олександр Кодола. Джерело: Скриншот

"Я особисто задоволений ходом робіт. Працюють професійні будівельники. Такі ж укриття вже збудовані у ЗОШ №5 та ЗОШ №6. Зараз завершуємо будівництво в ЗОШ №11. Ми вдячні французькому фонду ACTED за кошти на  будівництво укриття в ЗОШ №9, яке незабаром розпочнеться. Я сподіваюсь, що скоро усі школи будуть облаштовані необхідними укриттями для повноцінної роботи. Наступний крок — укриття в садочках. Дякую усім причетним. Працюємо далі", — наголосив мер Ніжина.


Фото: Будівництво укриття ЗОШ №11. Джерело: Скриншот

Як повідомляв MYNIZHYN, у Ніжині на базі шкіл зібрали три модульні підземні укриття. Там є опалення, каналізація та магнітні замки, які спрацьовуватимуть під час тривоги.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: