Протягом доби 15 червня армія РФ атакувала три прикордонні громади Чернігівщини: Новгород-Сіверську, Семенівську та Сновську. Росіяни використовували безпілотники, ствольну артилерію, міномети та скидали вибухівку з БпЛА. Під вогнем опинилися щонайменше дев'ять населених пунктів.
Про це Суспільному повідомила речниця Чернігівського прикордонного загону Галина Шеховцова.
Новгород-Сіверська громада:
Грем'яч — один вибух (прихід, ймовірно, FPV-дрон);
Ясна Поляна — чотири вибухи (приходи, ймовірно, зі ствольної артилерії) та один вибух (прихід, ймовірно, FPV-дрон).
Семенівська громада:
Архипівка — чотири вибухи (приходи, ймовірно, зі ствольної артилерії);
Заріччя — один вибух (прихід, ймовірно, FPV-дрон);
Логи — два вибухи (приходи, ймовірно, FPV-дрони), два вибухи (приходи, ймовірно, FPV-дрони на оптоволокні) та один вибух (прихід, ймовірно, скид вибухового пристрою з БпЛА);
Семенівка — три вибухи (приходи, ймовірно, FPV-дрони);
Янжулівка — 11 вибухів (приходи, ймовірно, FPV-дрони) та чотири вибухи (приходи, ймовірно, зі ствольної артилерії).
Сновська громада:
Клюси — п'ять вибухів (приходи, ймовірно, з 120 мм міномету) та один вибух (прихід, ймовірно, скид вибухового пристрою з БпЛА);
Хрінівка — два вибухи (приходи, ймовірно, FPV-дрони).
Нагадаємо, вранці, 15 червня, в Чернігівському районі внаслідок падіння ворожого БпЛА сталася пожежа гаража на території одного з гаражних кооперативів.

