Завантаження ...
banner
banner

Ніжинська школа мистецтв може переїхати?

Нещодавно верший заступник голови ОДА Леонід Сахневич та директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Олександр Левочко перебували з робочою поїздкою у Ніжині. Мета візиту – вирішення питання щодо подальшого місця розташування школи мистецтв

Школа мистецтв

Нещодавно перший заступник голови ОДА Леонід Сахневич та директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Олександр Левочко перебували з робочою поїздкою у Ніжині. Мета візиту – вирішення питання щодо подальшого місця розташування школи мистецтв.

Серед можливих варіантів, класи можуть розташовуватися в одному із навчальних закладів міста чи в гуртожитку КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької».
 
До цього часу приміщення школи мистецтв орендували у АТ «Ніжинський механічний завод». Віднедавна, підприємство знаходиться в процедурі санації, тож подовження співпраці навчального закладу та товариства є неможливим.
 
– Близько 400 учнів мають змогу тут розвивати свої здібності. Вони гідно представляють область на всеукраїнських та навіть міжнародних конкурсах. Тож навчальний заклад буде збережено в будь-якому випадку, а місце його розташування – питання часу, — зауважив Леонід Сахневич.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Меблі

Меблі

Меблі