Завантаження ...

92 мільйони гривень виділили на 36 кілометрів дороги. На офіційне відкриття чекають Гройсмана


Більше місяця на дорозі від села Талалаївка Ніжинського району до Ічні чернігівські дорожники кладуть нову дорогу. Живуть працівники ТОВ «ШБУ-14» в Ічні, у готелі «Марсель». Працюють шість днів на тиждень.

— Підготовчі роботи почали всередині квітня, — каже Сергій Вдовенко, майстер «ШБУ-14». — Наше підприємство прокладає 18 кілометрів дороги. Допомагають Ніжинське «ПШМК» та Менське «ШРБУ-82». Кожен субпідрядник кладе по дев’ять кілометрів. Асфальт возять із Ніжинського й Чернігівського заводів. Дорога буде ширша на метр(сім метрів). На перше липня вже 11 кілометрів наша фірма проклала. Субпідрядники теж на завершальній стадії. Кладемо півкілометра в день. По трасі буде п’ять нових зупинок і під’їзди до них, нові бордюри.

— У минулому році, восени, виграли тендер на поточний ремонт дороги Талалаївка - Ічня - Тростянець - Сокиринці, — каже Олександр Харчук, голова правління ТОВ «ШБУ-14». — З державного бюджету було виділено 92 мільйони гривень. На 36 кілометрів. 55 тисяч тонн буде використано асфальтобетону. Змінимо більше 500 дорожніх знаків, встановимо нові металеві відбійники. Буде дорожня розмітка з пішохідними переходами. Відремонтуємо міст через річку В’юниця.
 
— А туалети?

— Вони не передбачені на цій дорозі.
 
Роботу плануємо завершити до 20 серпня цього року.
 
— Відкривати дорогу буде губернатор Валерій Куліч?

— У Чернігівській області мало хороших доріг. Кажуть, на відкриття повинен приїхати Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.
Що будемо робити далі, поки не відомо. Але плани є. Менське «ШРБУ-82» виграло тендер на ремонт дороги Ічня-Парафіївка. Там теж десь 34-35 кілометрів. Можливо, будемо їм допомагати. Але поки, наскільки мені відомо, є проблеми з фінансуванням.
 
Це перші за п’ять років такі масштабні роботи. Останній ремонт дороги, який ми робили, був на ділянці Чернігів-Славутич.


Юлія Семенець, "ВісникЧ" №27 (1574) від 7 липня 2016