Завантаження ...
banner
banner

В приміщенні колишньої лазні можуть збудувати басейн

15 вересня на черговій 16 сесії Ніжинської міської ради повернулись до проблеми використання приміщення колишньої лазні по вулиці Козачій. Пропонувались різні варіанти розміщення майбутнього об'єкту: створити там басейн, РАЦС, комунальну бюджетну установу міста

Ніжинська баня, ніжинська лазня


15 вересня на черговій 16 сесії Ніжинської міської ради депутати повернулись до проблеми використання приміщення колишньої лазні по вулиці Козачій. Пропонувались різні варіанти розміщення майбутнього об'єкту: створити там басейн, РАЦС, комунальну бюджетну установу міста. 

Пропонувався й продаж будівлі з аукціону, який би проводився в електронній формі. 
 
“На басейн можна залучити кошти з обласного та державного бюджету, а на комунальну структуру ви будете знаходити тільки власні кошти. Звісно, це все потребує неабияких фінансових затрат, але ми повинні передусім дбати про комфорт ніжинців. Має бути басейн не тільки для дітей (як зазначив міський голова, він відновлюватиметься в ЗОШ №16), а й для дорослих, для вагітних, людей із проблемами сколіозу, для інших категорій населення”,- запропонував депутат обласної ради Сергій Охонько.
 
За словами депутата обласної ради, 2 комісії вже погодили цю ідею. Проектанти, що спеціалізуються по створенню басейнів, повідомили, що це приміщення ідеально підходить для цього, що там є можливість створити басейн для дітей, відкрити лазню, у дворі облаштувати 25 - метрові доріжки з легкими металевими конструкціями, які дозволяють зробити нормальний сучасний басейн і для дорослих.

Це питання винесли на обговорення профільних комісій.


Ніжинська баня, ніжинська лазня

Ніжинська баня, ніжинська лазня

Ніжинська баня, ніжинська лазня

Ніжинська баня, ніжинська лазня


Юлія Солдатенко

По темі: Знову про басейн. Засідання депутатської комісії