Завантаження ...
banner

Випускник 15 школи став зіркою "95 кварталу"

В Україні та за її межами досить відомою є студія "Квартал 95" на чолі з Володимиром Зеленським.Але, напевно, мало хто з ніжинців знає, що одним із сценаристів та акторів студії «Квартал 95» є Дмитро Григоренко – випускник «Класу-театру» Ніжинської ЗОШ № 15

Дмитро Григоренко


В Україні та за її межами досить відомою є студія "Квартал 95" на чолі з Володимиром Зеленським.

Але, напевно, мало хто з ніжинців знає, що одним із сценаристів та акторів студії «Квартал 95» є Дмитро Григоренко – випускник «Класу-театру» Ніжинської ЗОШ № 15. Відзначимо, що класним керівником Дмитра була заслужений вчитель України Лариса Петренко.   

Дмитро переступив поріг 15-ї школи в далекому 1984 році і протягом навчання у ній, як засвідчує адміністрація школи, зіграв десятки ролей, писав дитячі твори-мініатюри, серед яких були й сценарії для класних вистав. У класному альманаху «Казку пишемо самі» й донині зберігаються деякі його перші проби пера.

 

Дмитро Григоренко

2016 рік. Дмитро Григоренко в ролі заробітчанина Тараса. Серіал «Недотуркані», 9 серія.

Пізніше було навчання в Ніжинському агротехнічному коледжі, потім – факультет механізації сільського господарства Національного аграрного університету. Працював менеджером в міжнародній автомобільній корпорації, але про сцену ніколи не забував. Був автором та учасником команди КВК «НАУшах» (НАУ, Київ), автором та актором студії «Ледокол-Істил». Грав на великій сцені поряд з Володимиром Зеленським, співпрацював із Кузьмою Скрябіним.

Із 2008 року Дмитро Григоренко працює в студії «Квартал 95». Він сценарист телесеріалів «Свати-5», «Свати-6», «Байки Митяя», «Любов у великому місті-3», телепроектів «1+1 удома. Новий рік», «1+1 удома. 8 березня», кулінарної телепередачі «Свати біля плити», повнометражного фільму «Вісім перших розлучень», «Недотуркані», «Слуга народу-1», «Слуга народу-2» тощо.

Учнівсько-учительський колектив ЗОШ №15 пишається своїм випускником та бажає Дмитру нових сценаріїв, ролей і творчих злетів. 
 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: