У Ніжинському районі відбулась першість з лижних перегонів

27 січня на базі Ніжинського районного осередку ФСТ «Колос» відбулася першість Ніжинського району з лижних гонок присвячена 99-й річниці подвигу Героїв Крут.

Участь у змаганнях взяли студенти та викладачі Ніжинського агротехнічного інституту, НДУ ім. М.Гоголя, агротехнічного коледжу, професійного аграрного ліцею, тренери районної ДЮСШ «Колос», спортивний актив району. Власним прикладом користь занять спортом та ведення здорового способу життя продемонстрували голова Ніжинської районної державної адміністрації Вячеслав Івашин та голова Ніжинської районної ради Олег Бузун, які також долучилися до змагань.

За результатами першості у віковій категорії до 17 років першу сходинку зайняв Олександр Шеїн. Друге місце у Володимир Шостки. Третім був Ігор Ковальський.  У віковій категорії 17 – 40 років з найкращим результатом до фінішу приїхав Артем Клочко, другий – Сергій Драч, третій – Володимир Лавренчук.

Найзахоплюючі баталії точилися у віковій категорії 40+, де зібралися справжні професіонали, і тому відриви були зовсім маленькі. Перше місце і найкращий час серед всіх учасників показав Володимир Сахно, друге місце посів Олег Бузун і третю сходинку – Юрій Булавенко.

Серед дівчат найкращий час показала Оксана Тиченко, не залишивши ніяких шансів суперницям. Друге місце – Катерина Солодка, третє – Людмила Семеряка.

Церемонію нагородження провели голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин та завідувач сектору сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Андрій Штайнеккер. Призери змагань були відзначені медалями та грамотами.