Завантаження ...
banner

В День довкілля лісівники прибрали 50 тонн сміття

Для лісівників стало традицією відзначати Всесвітній День довкілля громадською толокою. Усі структурні підрозділи Ніжинського лісового господарства долучилися до прибирання набережних, парків та скверів поблизу місць їхнього фактичного розташування


Для лісівників стало традицією відзначати Всесвітній День довкілля громадською толокою. Усі структурні підрозділи Ніжинського лісового господарства долучилися до прибирання набережних, парків та скверів поблизу місць їхнього фактичного розташування. 

Традиційно, на місці стихійних сміттєзвалих лісівники разом із представниками органів місцевого самоврядування Ніжинського, Куликівського, Бобровицького та Борзнянського районів Чернігівщині висадили молоді дерева. Результатом екологічної акції стали гектари прибраних територій та понад 50 тонн прибраного сміття.

 


День довкілля на державному підприємстві «Ніжинське лісове господарство» відсвяткували традиційно – толокою. Працівники усіх восьми лісгоспів та головної контори лісгоспу прибрали зони відпочинку, алеї, сквери та прибережні смуги, якими вони опікуються.

Зусиллями лісівників тільки у Ніжині було прибрано від сміття 600 метрів набережної річки Остер. На місці, де відсутні дерева, службовці висадили молоді пагони.
Громадська толока пройшла у всіх восьми структурних підрозділах лісгоспу. В місцях фактичного розташування лісівники, заручившись підтримкою сільських рад, прибрали десятки тонн сміття.
 
«З року в рік, щовесни лісівники підприємства прибирають навколишні території, подаючи приклад для оточуючих, як треба підтримувати порядок і чистоту навколо себе, - каже директор ДП «Ніжинське лісове господарство» Юрій Болоховець. – Приємно, що органи місцевого самоврядування не стоять осторонь, а долучаються до прибирання. Для нас воно стало традицією. Приємно спостерігати за тим, як колись захаращені зони облагороджуються і поступово перетворюються на парки».

Результатом екологічної акції, організованої Ніжинським лісгоспом, стали гектари прибраних територій, понад 50 тонн прибраного сміття. На місці стихійних сміттєзвалищ лісівники висадили близько 200 дерев. Самі ж території взяті під опіку лісництв.ДП «Ніжинське
лісове господарство»
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: