Завантаження ...
banner

Ніжинці хочуть подовжити маршрут 15 автобуса

26 квітня на комісію з майнових і житлово-комунальних питань надійшов лист від начальника Управління житлово-комунального господарства й будівництва Анатолія Кушніренка

Автобус №15


26 квітня на комісію з майнових і житлово-комунальних питань надійшов лист від начальника Управління житлово-комунального господарства й будівництва Анатолія Кушніренка. 

Як виявилось, Управління ЖКХ в свою чергу отримало депутатське звернення від голови постійної комісії з питань законності Олега Щербака щодо продовження маршруту №15 до вулиці Гайдамацької (колишня Єсипенка) та прилеглих до неї вулиць. 
 
На думку начальника відділу транспорту УЖКХ Віктора Карпенка, у такому разі відбудеться “накладання маршруту на маршрут” (адже повз прилеглі вулиці також їздять автобуси №11 та №12). 
 
Повідомили, що ще при запусканні 15 маршруту в 2016 році місцеві жителі просили подовжити його графік до Савського кладовища, однак цього не зробили через незадовільний стан дорожнього покриття. За словами голови комісії з майнових питань Володимира Башинського, тоді була домовленість, що після проведення ремонту дороги по вулиці Бобрицькій розглянуть можливість продовження маршруту до Савського кладовища.


Автобус №15

 

Проте подовження маршруту нібито призведе до створення конфлікту підприємницьких інтересів перевізників та буде незручним для жителів мікрорайону вулиць Широкомагерської, Революції, Бобрицької та інших. 
 
Тож, на думку Володимира Башинського, на сьогоднішній день особливої потреби в цьому немає.
 
Усе ж вирішили винести питання на розгляд однієї з найближчих сесій міської ради щодо виділення коштів на проект капітального ремонту вулиці Бобрицької з подальшим подовженням маршруту №15 до Савського кладовища.


Автобус №15

Автобус №15Юлія Солдатенко