У Ніжині відбулась Відкрита Першість зі спортивного туризму

Відбулась Відкрита Першість громадського об’єднання Турклуб «Рандеву» зі спортивного (пішохідного) туризму серед дітей молодшої вікової групи (до 14 років)

спортивний туризм,

Ось вже сім років поспіль в останні суботу та неділю жовтня в Ніжинському Центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді проходить Відкрита Першість громадського об’єднання Турклуб «Рандеву» зі спортивного (пішохідного) туризму серед дітей молодшої вікової групи (до 14 років).

Жовтень 2017 року зібрав на змагання 30 юних спортсменів, 7 команд. Змагання проходили на двох дистанціях, особисто-командній та командній смузі перешкод. У особистому заліку абсолютну першість, як і першість серед дівчат, виборола представниця команди «Рандеву» Адаменко Дарина. У підгрупі дівчат друге місце посіла Куйда Валерія, третє місце виборола Постол Діана, обидві з команд «Рандеву» та «Рандеву-3» відповідно.

Серед хлопців місця розподілились наступним чином: 1 місце – Пархітько Нікіта (команда «Перці»), 2 місце – Ворона Даниіл (команда «Рандеву»), 3 місце – Пархоменко Богдан (команда «Рандеву»).

У загальному заліку змагань вигравши обидві дистанції перше місце посіла команда «Рандеву» у складі Куйди Валерії (капітан), Ворони Даниіла, Адаменко Дарини та Пархоменка Богдана.

Друге місце виборола команда «Рандеву-2» (Сидорак Зеновій, Масловський Максим, Вакула Владислав, Бортник Богдан), 3 місце – «Перці» (Покотило Іван, Пантелієнко Іван, Скрипець Вадим, Парецька Софія, тренер Олександр Перевера).

Суддівство змагань забезпечили спортивні судді керівники гуртків Центру ТКУМ та юні спортивні судді Півень Наталія та Глущенко Олександр.

Загалом змагання пройшли цікаво, з певною інтригою. Переможці та призери залишились задоволені своїм виступом. Кожен показав на що здатний. Зроблені висновки, намічені нові цілі.