Клуб "Рандеву" посів перше місце у змаганнях з пішохідного туризму

11 лютого у спортивній залі 130 спеціалізованої Київської школи проходив Відкритий Кубок Голосіївського району зі спортивного (пішохідного) туризму в приміщенні

пішохідний туризм, кубок Голосіївського району,

11 лютого у спортивній залі 130 спеціалізованої Київської школи проходив Відкритий Кубок Голосіївського району (ІІ етап Кубку міста Києва) зі спортивного (пішохідного) туризму в приміщенні.

Ніжинська команда «Рандеву» у складі Валерії Куйди (капітан), Дарини Адаменко, Данїла Ворони, Богдана Пархоменка, Валерії Скотар та Діани Постол брала участь у змаганнях на дистанції ІІ класу.

Змагання проходили у зв’язках, по два спортсмени. Зв’язки між собою ділилися на чоловічі, жіночі та змішані.

Серед чоловічих зв’язок Даниїл Ворона та Богдан Пархоменко вибороли 3 місце, а ось зв’язки Валерія Куйда - Дарина Адаменко та Валерія Скотар – Діана Постол вибороли у своїй групі 1 та 3 місця відповідно.

У загальному (командному) заліку «Рандеву» посіла на Відкритому Кубку Голосіївського району з пішохідного туризму 1 місце.

Попереду ще один етап Кубку Києва.  Готуємось до нових стартів.