Завантаження ...
banner

Чи збільшать стипендії обдарованій молоді Ніжина?

На засіданні було розглянуто проект рішення «Про внесення змін в міську Програму виплати стипендій обдарованій учнівській та студентській молоді міста на період до 2020 року».

стипендія Ніжинської міської ради, обдарована молодь

12 грудня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров`я.

На засіданні було розглянуто проект рішення «Про внесення змін в міську Програму виплати стипендій обдарованій учнівській та студентській молоді міста на період  до 2020 року».

Начальник відділу сім’ї та молоді Катерина Шекера зауважила, що обдаровані студенти у 2017 році отримували стипендію Ніжинської міської ради в розмірі 500 гривень в місяць , а обдаровані  учні отримували 400 гривень. Всього обдарованих учнів в цьому році визнано двоє.

«У звязку з тим,  що рівень стипендії підвищився і наша стипендія вже не є таким стимулюванням, для успішності учнів, просимо вас внести зміни до програми,  для підвищення стипендії. Що б вона дійсно стала подарунком і заохочила  інших студентів та учнів», - відмітила Катерина.

Пропонується «привязати»  стипендію Ніжинської міської ради до державної (на даний момент стипендія становить 1200 гривень),  учнівську стипендію збільшити до 950 гривень.

Фінансове управління та комісія підтримали  дану програму.