Завантаження ...
banner

У Ніжині увімкнуть сигнал тривоги

tn_22052021_photo.jpg

До уваги громадян міста Ніжина та Ніжинського району!!! 25 травня 2021 року о 10.00 буде проводитись комплексна перевiрка територiальної автоматизованої системи централiзованого оповiщення цивiльного захисту з практичним централiзованим чи автономним запуском сигнально-гучномовних пристроїв (сирен) i доведенням до населення навчальної iнформації у сферi цивiльного захисту через засоби масової iнформацiї в м. Ніжині та Ніжинському районі (команда №3 – переривисте звучання електросирен протягом 5 хв.) Просимо зберігати спокій. З наступним текстом:

Сирени, Ніжин, сигнал тривоги
Шановні громадяни!

Проводиться комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення  цивільного захисту Чернігівської області.

СИРЕНА І ПЕРЕРИВІСТІ ГУДКИ ІНШИХ СИГНАЛЬНИХ ЗАСОБІВ ОЗНАЧАЮТЬ СИГНАЛ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ –  «УВАГА ВСІМ !».

Почувши такий сигнал, увімкніть радіоприймач або телевізор на першій програмі Українського Радіо або телепрограмі «UA:Чернігів», «Новий Чернігів», «Дитинець» та програмах місцевих телерадіокомпаній, для населення міста Ніжина та Ніжинського району радіостанція «Хіт FM» на частоті 105,2 МГц і слухайте повідомлення місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Прослухавши повідомлення кожний громадянин повинен діяти без паніки у відповідності з отриманими вказівками.

КОЖНИЙ ГРОМАДЯНИН, який знаходиться на роботі, повинен виконувати всі розпорядження керівника цивільного захисту суб’єкта господарської діяльності у відповідності з планом цивільного захисту, а також приймати участь у проведенні аварійно-рятувальних робіт у складі формувань або за вказівками органів управління цивільного захисту.

ГРОМАДЯНИН, ЯКИЙ ЗНАХОДИТЬСЯ ВДОМА, повинен:

– тримати вдома постійно включеними радіоприймач та телевізор для того, щоб слухати розпорядження і вказівки місцевих органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів з питань надзвичайних ситуацій;

– повідомити про отриману інформацію родичів і сусідів;

– постійно тримати при собі засоби індивідуального захисту, а також медичну аптечку, документи (паспорт, військовий квиток, документи про освіту, свідоцтво про народження дітей, пенсійне посвідчення, трудову книжку та інше), гроші, засоби зв’язку, предмети особистої гігієни, запас їжі та води;

– при виході із приміщення провести протипожежні профілактичні заходи (виключити газ, водопостачання, електропостачання та інше), підвищити захисні властивості квартири: зачинити вікна, ущільнити їх;

– знати місце найближчого укриття (підвальне приміщення, паркінгу тощо) де можна укритися.

Для уточнення порядку дій та адреси вашого укриття звертатись до житлово-комунальних органів за місцем проживання та місцевих органів влади.

Повідомлення надається з метою навчання населення на випадок загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

 

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи

Чернігівської ОДА