Завантаження ...
banner

Художник завжди має бути голодним до ідей та нових вершин

167429590_1446073402451654_7932997127935971169_n.jpg

Художник живе у кожній людині...Малювати я любив із самого дитинства, мені давалося це заняття легко. Я більше часу проводив вдома з пензликом, ніж на вулиці з друзями. У моїх картинах, та й у картинах будь-якого художника кожен бачить те, що хоче побачити. На моїх картинах домінує мій внутрішній стан.

Малювати це одне, а вдосконалюватися - інше... 

Яка перша картина? Намалював я її десь у п'ять років. На весь формат листа чорний паровоз, ще пам'ятаю така ж на весь листок риба кит. А загалом мої малюнки майже не відрізнялися від тих, які малювали мої однолітки: сонце в куточку листа, будиночок і таке інше. "Серйозні" або "дорослі" картини я почав малювати в училищі. Яка там була перша картина - не пам'ятаю, бо було багато експериментів та пошуків, але вже тоді я закохався у стиль сюрреалізму. Натхнення з беру звідусіль: із зовнішнього світу та із внутрішнього. Напевно, більше з внутрішнього. У своїх картинах я висловлюю свої емоції, переживання тощо. І саме тому, як мені здається, це причина того, чому мої картини багатьом незрозумілі.

"Влюбленные" 50*60 холст, масло

Малюю всім, чим можна, але основний матеріал - масляні фарби. У своїх картинах я ховаю те, що на поверхні, улюблена тематика - загадка.

 

Цю картину я створив зовсім недавно. Вона показує примітивне порівняння таких понять як добро і зло, любов і ненависть або просто внутрішній конфлікт у свідомості людини, яка що бачить. Називається вона "Дві сторони".

Замальовки та малюнки роблю де доведеться. Головне, щоб блокнот був поряд. Підписую картини псевдонімом Нільсон, так мене якось мама жартівливо обізвала, є такий персонаж у мультику про неслухняного хлопчика. Якось у мене це ім'я і закріпилося.

Взагалі я вільний у своєму баченні. Чого бажаю і вам!

Сюрреалі́зм (фр. surrealisme — «надреалізм») — напрям у мистецтві ХХ століття, якому властиві звернення до підсвідомих образів, звільнення від панування раціонального мислення, використання оптичних ілюзій та парадоксальне поєднання форм.