Завантаження ...
banner

Як боротися із ожирінням

5934-1024x679.jpg

Ще років 50 такої проблеми, як ожиріння, не існувало. На полицях супермаркетів з'явилася блискуче упакована штучна "їжа", для виготовлення якої використали натуральні продукти, але у процесі виробництва настільки видозмінені у смаку, кольорі, запаху, що утворився продукт-монстр.

Ці продукти просочилися і в цілком натуральні продукти харчування

І я не перебільшую. Їжа впливає на обмін речовин. І цей вплив визначається складом їжі. Потрапляючи на рецептори язика, в організмі запускаються каскади біохімічних реакцій, активуються гормони травного тракту.

Продукти-імітанти не мають повноцінного хімічного складу, переповнені вуглеводами та неприродними для організму людини жирами. Потрапляючи на рецептори язика, вони обдурюють організм, що, на тлі гіподинамії, спричинює посилене утворення жиру.

Та їжа не дає ситості й через короткий час з'являється відчуття голоду, що веде до переїдання та порушень обміну речовин. Зараз небувалого поширення набули інсулінорезистентність, стеатоз печінки, аутоімунні захворювання, ожиріння, цукровий діабет 2 типу і багато інших. Не лише їжа, але і рух, і сон лежать в основі цих порушень. Але і справді, все дуже заплутано.