Завантаження ...
banner

Чемпіонат Чернігівщини з футболу 2021: результати зон після першого кола

istock-916411616_d_850.jpg

Чемпіонат Чернігівської області по футболу 2021 року зараз відбувається у двох зонах: північній і південній, де змагаються по шість футбольних колективів. На сьогодні завершилося перше коло чемпіонату, тільки в південній зоні залишилося зіграти перенесений матч, отож можна підбити попередні підсумки.

Південна зона

В південній зоні першості області приймають участь футбольні клуби «Прогрес» з села Остапівка Прилуцького району, «Голд Нафта» (м. Бахмач), «Чернігів – Юність» (м. Чернігів), «Кудрівка-2» та «Курінь» з однойменних населених пунктів та НФК «Фенікс» (м. Ніжин). За підсумками першого кола лідирує футбольний клуб «Кудрівка - 2», у якого після п’яти зіграних матчів 13 залікових очок: чотири перемоги, одна нічия та жодної поразки. Зокрема, в першому колі команда села Кудрівки на виїзді здолала спротив ФК «Чернігів – Юність» з рахунком 4:0 та НФК «Фенікс» 2:0. Домашні стіни допомогли кудрівчанам перемогти ФК «Курінь», забивши п’ять голів та не пропустивши жодного (5:0) та ФК «Голд Нафта» (3:2). Нічийний результат зафіксовано у виїзній грі проти футболістів команди «Прогрес» 2:2.

Загалом у п’яти зіграних матчах футболісти клубу «Кудрівка-2» забили у ворота суперників 16 голів, пропустивши тільки 4 – різниця м’ячів +12.

Другу сходинку за підсумками першого кола займає «Прогрес», в активі якого 10 балів після зіграних матчів. З таблицею та всіма результатами Південної зони можна ознайомитися на сайті.

Північна зона

В північній зоні боротьбу за першість ведуть футбольні клуби «Кудрівка», «Борзна», «Городня», «Корюківка», «Ріпки» та «Мена» з однойменних населених пунктів. Лідером першості в північній зоні за підсумками першого кола стала команда «Мена», в активі якої 11 залікових очок (три виграші, дві нічиї, жодної поразки). На другому місці – молоді футболісти клубу «Кудрівка» з 10 балами.

Зокрема, в першому колі змагань кудрівчани:

  • святкували перемогу в домашніх матчах з командами «Борзна» 5:1 та «Корюківка» 1:0 і у виїзному поєдинку з «Городня» з рахунком 3:1;
  • зіграли внічию в першому домашньому матчі з клубом «Мена» - 1:1
  • зазнали поразки у видному матчі від ФК «Ріпки» 2:1.

Загалом кудрівчани у першому колі чемпіонату забили 11 м’ячів, пропустивши тільки 5, різниця +6. Непоганий результат, враховуючи те, що в цій команді основу складають молоді гравці віком від 18 років.

Третю сходинку турнірної таблиці займає команда «Ріпки», в активі якої 9 очок, у команди «Корюківка» - 7. Замикає турнірну таблицю «Городня» - одне залікове очко, на передостанньому місці «Борзна» з двома балами.

Друге коло розпочнеться 31 липня. За результатами зональных перегонів сформуються кращі команди, які й продовжать змагатися за титул чемпіона.

24 липня о 17:00 відбудеться перенесений матч "Кудрівка-2" - "Фенікс-Ніжин". Його можна дивитися у прямій трансляції.

Джерело https://kudrivka.com.ua.