Завантаження ...
banner

У Бучі знайшли "братську могилу" з тілами 300 людей, на вулицях десятки трупів

ebdaf02-6b9056e5-1081-4181-bfd7-407566cbb755.jpg

Мер міста Буча Анатолій Федорук повідомив, що у місті виявили братську могилу, де поховали майже 300 людей, по вулицях лежать десятки трупів, деякі із них із зав'язаними руками.

За його словами, зруйновані вулиці міста всіяні трупами. Зокрема, за словами журналістів, тіла щонайменше 20 чоловіків у цивільному були знайдені на одній із вулиць міста після його звільнення від російських військ.

Радник глави ОП Михайло Подоляк у twitter повідомив, що у багатьох розстріляних окупантами жертв зав'язані руки. Йдеться про беззбройних чоловіків, яких вбили росіяни.

 

"На вулицях лежать тіла людей із зв’язаними руками, що були застрілені російськими солдатами. Ці люди не були військовими. Вони не мали зброї. Вони не представляли загрози. Скільки ще таких випадків відбувається прямо зараз на окупованих територіях?". 

Пізніше Подоляк розмістив на своїй сторінці в Телеграм емоційний пост щодо звірств ворога у Бучі:

 

"Адже головне, на думку наших європейських партнерів, - не спровокувати росіян? (Зла іронія). Головне, щоб Третя світова не почалася? Головне, щоб росіяни не образилися і не використовували... Що не використовували? Ракети, авіабомби, танки, не чинили масові вбивства цивільних, бомбардування житлових кварталів, масові розстріли, як у концентраційних таборах, що вони ще не використовували?

Як підсумок, світ отримав тотальний невимовний страх антилюдяності в Бучі, Ірпені, Гостомелі. Сотні, тисячі вбитих, роздертих, згвалтованих, зв'язаних, знову згвалтованих і вбитих. Сотні, тисячі мирних громадян України. Вбиті з особливим звірством.

Дуже круті та всезнаючі вчорашні та сьогоднішні "лідери Європи", сотні діючих європолітиків, що ситно їдять і спокійно сплять зараз у своїх ліжках, чи немає у вас бажання уважно подивитися на цей фотоархів пекла-XXI, влаштованого росіянами в Київській області? Хотіли Сребреницю XXI століття? Отримали? Задоволені? Чи хотіли реінкарнувати Треблінку, заохочуючи "рускій мір"? Хотіли згадати, що таке пекельний жах працюючих крематоріїв, що живцем спалюють людей, бо вони українці? Спробуєте знову відвернутися? Організувати черговий саміт, щоб висловити стурбованість та похитати головою?

Не можна забороняти російську літературу в європейських університетах – бо це так негуманно?

Ще раз уважно подивіться на тисячі роздертих, зґвалтованих, спалених українців. У ХХІ столітті. У рамках "спецоперації". Роздертих РОСІЯНАМИ. А тепер ще раз скажіть усьому світу про те, що РФ – це нормально, це бізнес, що не можна забороняти Рахманінова. Подивіться та скажіть. Або відверніться. Адже головне – не спровокувати. А вони нехай масово ріжуть українців..."

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба також заявив, що різанина, яку російські окупанти влаштували у Бучі, була навмисною. «Різанина в Бучі була навмисною. Росіяни прагнуть знищити якнайбільше українців. Ми маємо зупинити їх і вигнати», — написав він.

Кулеба заявив, що вимагає нових руйнівних санкцій G7 зараз. «Ембарго на нафту, газ, вугілля. Закрити всі порти для російських суден та товарів», — додав він.

Міністерка закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс у свою чергу також заявила, що «шокована звірствами» російських військових у Бучі й інших містах України.

 

«Повідомлення про те, що російські війська нападають на безневинних цивільних жителів, викликають огиду. Велика Британія працює з іншими країнами для збору доказів і підтримки розслідування воєнних злочинів Міжнародним кримінальним судом. Винних притягнуть до відповідальності», – написала Трасс у твітері в ніч на 3 квітня.