Завантаження ...
banner

Новим "наглядачем" окупованого Мелітополя став племінник Кадирова

censor_news_middle8.jpg

Племінник глави Чечні Рамзана Кадирова прибув до тимчасово окупованого Мелітополя Запорізької області, щоб стати новим наглядачем за місцевими зрадниками. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив мер міста Іван Федоров. За його словами, раніше окупаційну "владу" там очолював Мурад Саїдов

"Він контролював фінансові потоки, мародерства і викрадення людей. Сьогодні це племінник Кадирова, який де-юре був у Чечні міністром аграрної політики, а зараз приїхав до Мелітополя грабувати наше цивільне населення", – вказав чиновник.

Він підкреслив, що окупанти призначили наглядачем саме родича глави Чечні, щоб продовжувати грабувати аграрну сферу тимчасово окупованої Запорізької області.

 

"Всі добре пам'ятають, коли кадировці з майданчика у Мелітополі вкрали комбайни, а їхній власник по GPS побачив, що вони в Чечні. Якщо Кадиров прислав свого племінника, який має стосунок до аграрної галузі, то, звичайно вони мають на меті викрадати зерно у наших аграріїв", – висловив переконання Федоров.

 

 

Мер Мелітополя додав, що на сьогодні українська зернова продукція майже не продається, тому що викрадається окупантами або забирається у псевдоборг, адже гроші ніхто не повертає.

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn