Завантаження ...
banner

На Черкащині підлітки поглумилися над могилою загиблого воїна

debily.png

3 березня 2023 року група підлітків влаштувала акт вандалізму в селі Івахни Уманського району Черкаської області. У гонитві за контентом для соцмереж малолітні вандали поглумилися над могилою загиблого односельчанина та зневажили державний прапор України.

За фактом вчинених дій працівниками поліції відкрито кримінальне провадження. Про це повідомляють місцеві пабліки у соціальних мережах. Інформацію також підтвердили у Монастирищенській міській раді, до юрисдикції якої входить це село. 

"Група малолітніх вандалів, які вночі захотіли собі "новий контент", пішли на кладовище на могилу загиблого Героя села Івахни (Уманський район, колишній Монастирищенський). Там влаштували акт вандалізму – познущалися над фотографією Героя та зневажили свою країну, сівши на прапор, і зняли це все в TikTok та приватні сторінки в Instagram", – написав Telegram-канал "Важливе | Уманщина" й оприлюднив відео інциденту.

Також на каналі повідомили, що поліція вже займається цим випадком, але учасники акту вандалізму є неповнолітніми.

Вандали поглумилися над прапором України і могилою загиблого воїна

Майже через тиждень після інциденту із заявою виступили у Монастирищенській міській раді.

"3 березня 2023 року групою підлітків в одному із сіл нашої громади в період із 18:00-20:00 години було здійснено хуліганські дії щодо державної символіки України. За фактом вчинених дій працівниками поліції відкрито кримінальне провадження. Спільно з Управлінням освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради та поліцією проведено перевірку та встановлено всіх учасників і обставини скоєного. Під час перевірки з’ясувалось, що підлітки виявили намір зробити фото з Державним прапором України на фоні однієї зі шкіл громади. Їхнім намірам завадив сторож освітнього закладу. Варто зазначити, що під час інциденту державну символіку не було пошкоджено та повернено на місце. Учасники інциденту на знак вибачення встановили ще один прапор України та публічно попросили вибачення!" – йдеться у заяві дослівно.

Заява Монастирищенської міської ради

Варто зазначити, що місцеву громаду така заява обурила, про що свідчать коментарі під дописом. Люди сприйняли заяву міської ради, як спробу "зам'яти" справу. Не влаштовують людей і вибачення малолітніх вандалів – вони вимагають суворого покарання для усіх причетних до акту вандалізму, а також для їхніх батьків. Мотиви місцевих жителів зрозумілі: вони переживають, що безкарність породить вседозволеність – і такі випадки будуть повторюватись.

Люди вимагають суворого покарання для вандалів і їхніх батьків

Люди вимагають суворого покарання для вандалів і їхніх батьків

Люди вимагають суворого покарання для вандалів і їхніх батьків

Люди вимагають суворого покарання для вандалів і їхніх батьків

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер