Завантаження ...
banner

Під Києвом знайшли маєток Кличка на "захопленому" пляжі

Відео.
Активісти "Автомайдану" зняли маєток чинного мера Києва Віталія Кличка за допомогою безпілотника у с. Лютіж Вишгородського району Київської області. Оформлений він на дружину Віталія Кличка Наталію Єгорову


Активісти "Автомайдану" зняли маєток чинного мера Києва Віталія Кличка за допомогою безпілотника у с. Лютіж Вишгородського району Київської області. Оформлений він на дружину Віталія Кличка Наталію Єгорову,  повідомляє УНІАН посилаючись на сайт активістів.
 
У відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно вказано, що Єгорова придбала будинок відпочинку за адресою с. Лютіж, вул.Приморська, 128.


При цьому варто зазначити, що у декларації Віталія Кличка цей будинок зазначений. Та цікавим є той факт, що земельна ж ділянка, на якій побудовано маєток, перебуває у державній власності.

В аренду на 49 років цю ділянку площею майже в 10 га у Вишгородської РДА взяло ТОВ "Вишгородлісбуд". ЇЇ цільове призначення зазначено як рекреаційне, під розміщення бази відпочинку.

Крім того, місце реєстрації орендаря ТОВ "Вишгородлісбуд" співпадає з адресою самого будинку Віталія Кличка, а саме - с. Лютіж, вул. Приморська, 128.
 
Варто наголосити, що серед засновників ТОВ "Вишгородлісбуд" значаться ТОВ "Північна інвестиційна група" та ТОВ "Школа капітанів", засновниками яких у свою чергу є Старостенко Ганна та Рябікін Павло відповідно.
 
Ганна Старостенко з вересня 2014 року обіймає посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації. Павло Рябікін з липня 2014 року також займав аналогічну посаду, але був звільнений у вересні 2015-го за власним бажанням.

"Незрозуміло лише на якій підставі територію довкола будинку Віталія Кличка, а саме берегову лінію р. Дніпро, перекрито ось таким парканом з обох сторін"
, - висловлює "Автомайдан" обурення та викладає відповідні фото.
 
"Тобто виходить, що з цією частиною берега біля "будинку відпочинку" Віталія Кличка відбулося банальне самозахоплення? Маємо надію, що це просто якась помилка в реєстрах, бо не може ж мер української столиці бути причетним до подібного правового свалілля?"
- наголосили активісти.

 
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: