Завантаження ...
banner
banner

"Миротворчі" війська рф виводять з невизнаної республіки Нагірний Карабах: що відомо

"Миротворчі" війська рф виводять з невизнаної республіки Нагірний Карабах: що відомо фото

ЗМІ Азербайджану повідомляють, що Москва розпочала виведення своїх так званих "миротворчих" військ з території колишньої невизнаної республіки Нагірний Карабах, яку Баку повернув під свій контроль, пише slavutych.info.

Це підтвердив речник Кремля Дмитро Пєсков.

Цей процес, як очікується, завершитися за кілька днів, що дозволить Азербайджану відновити повний суверенний контроль над Карабахом і всіма його територіями.

Російські "миротворці" були тимчасово розміщені в Карабасі на підставі тристоронньої заяви, підписаної 10 листопада 2020 року між лідерами Азербайджану, Росії та Вірменії. Після одноденної військової операції, розпочатої 19 вересня 2023 року, Азербайджан фактично повернув під свій контроль територію Нагірного Карабаху, і ця невизнана республіка офіційно припинила своє існування 1 січня 2024 року.

Як повідомляв MYNIZHYN, керівництво Кремля знову симулює свою нібито зацікавленість у переговорах щодо миру з Україною. Так, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров використав зустріч з більш ніж сімдесятьма іноземними послами з країн, що не належать до західних держав, щоб засудити українську "формулу миру", одночасно стверджуючи про готовність Росії до переговорів на умовах, вигідних для Кремля.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Меблі

Меблі

Меблі