Завантаження ...
banner
banner

Україна вперше знищила російський стратегічний бомбардувальник Ту-22М3 - що про це відомо

Україна вперше знищила російський стратегічний бомбардувальник Ту-22М3 - що про це відомо фото

Сили оборони України вперше знищили російський стратегічний бомбардувальник Ту-22М3. Він є носієм крилатих ракет Х-22, якими російські терористи б’ють по мирних українських містах.

Пише Обозреватель

Про це повідомив командувач Повітряних сил генерал-лейтенант Микола Олещук. "Уперше зенітні ракетні підрозділи Повітряних сил у взаємодії з Головним управлінням розвідки МО України знищили дальній стратегічний бомбардувальник Ту-22М3 – носій крилатих ракет Х-22, якими російські терористи б’ють по мирних українських містах", – йдеться в повідомленні.

Крім того, під час сьогоднішньої атаки уперше було знищено дві такі ракети.

Олещук наголосив, що Україні потрібно більше засобів, більше ракет, аби краще захистити від російського тероризму прифронтові території.

"Я дякую усім, хто сьогодні забезпечив цей результат. Зло буде покарано!" – наголосив він.

У Ставропольському краї Росії вранці 19 квітня розбився стратегічний бомбардувальник-ракетоносець Ту-22М3. Це сталося фактично після ракетної атаки агресора по Україні.

Зазначимо, що Ту-22М3 – це модернізована Росією версія радянського літакаТу-22М. Далекий надзвуковий бомбардувальник-ракетоносець із змінною геометрією крил призначений для ураження морських та наземних цілей за допомогою крилатих ракет, включно з ядерними боєголовками та авіабомбами.

Основне озброєння – протикорабельна гіперзвукова крилата ракета Х-22Н з легкою фугасно-кумулятивною боєголовкою та ракета Х-22ПСІ з мегатонною боєголовкою. Також літак може бути оснащений бомбами, що вільно падають.

За деякими даними, на сьогодні лише країна-агресор Росія експлуатує такі бомбардувальники. Саме з цих літаків російські терористи завдають ракетних ударів по Україні.

Як повідомляв MYNIZHYN, у результаті ракетного удару по Чернігову пошкоджений центральний корпус "Чернігівської політехніки"

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Меблі

Меблі

Меблі