Завантаження ...
banner
banner

Знову скандал, цього разу між Аваковим та Саакашвіллі

Відео.
Між міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим і главою Одеської облдержадміністрації Міхеілом Саакашвілі трапилася перепалка на засіданні Нацради реформ в понеділок ввечері.


Між міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим і главою Одеської облдержадміністрації Міхеілом Саакашвілі трапилася перепалка на засіданні Нацради реформ в понеділок ввечері. Про це повідомив депутат БПП Сергій Лещенко з посиланням на присутніх на засіданні учасників.

Згідно з інформацією, після того, як Саакашвілі виступив з доповіддю, Аваков висловив до нього претензії. "Почалася сварка, Аваков звинуватив Саакашвілі в тому, що він сам злодій. На що Саакашвілі відповів, що у нього нічого немає, окрім чесного імені", - написав Лещенко на своєму Facebook.
 
Під час сварки, згідно з інформацією, міністр Аваков перейшов на крик зі словами: "Забирайся з моєї країни".
 
"Вийшовши з рівноваги, Аваков кинув склянкою в Саакашвілі", - зазначив Лещенко.
 
"Прем'єр-міністр Яценюк обізвав Саакашвілі "гастролером" і теж попросив "забиратися з України", - додав політик.
 
У відповідь на ці заяви "Саакашвілі сказав, що він такий самий громадянин, проте, на відміну від Яценюка, не грабував Україну".
"Все сталося в присутності президента Порошенка, який намагався заспокоїти сторони, а потім закрив засідання", - повідомив Лещенко.
 
Про сварку на Нацраді реформ також повідомив в ефірі 5 каналу заступник глави АП Олександр Данилюк. Він зазначив, що під час сварки "полетіла склянка з водою", після чого президент закрив засідання.
 
Пізніше свою позицію з приводу сварки Аваков висловив на Facebook-сторінці.
 
"Щойно на Раді реформ пан Саакашвілі у відповідь на моє запитання до нього "Чому він по ОПЗ спілкувався з російським олігархом з Уралхіму, і як це пов'язано з процесом приватизації ОПЗ?" втратив над собою контроль", - повідомив він.
 
"Одеський губернатор зірвався в істерику і почав кричати на мене: "Ніхто не має права так розмовляти з Михеілом Саакашвілі... Ти корумпований міністр, а я чесна людина", - перейшов до прямих образ", - зазначив Аваков. "Я утримався від того, щоб його вдарити - хлюпнув йому в обличчя водою", - повідомив він.
 
"Я давно не бачив настільки очманілого популіста... Не давав сказати нічого - перебиваючи всіх, включаючи президента", - додав міністр, обурившись тим, що Саакашвілі не надає доказів за своїми звинуваченнями.

Натомість глава Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі заявив, що глава МВС Арсен Аваков контролює неформальні збройні формування і фінансує їх з корупційних доходів. Про це він сказав на прес-конференції в Адміністрації президента в понеділок ввечері.
 
"Це людина, яка реально контролює неформальні збройні формування, їх фінансує з корупційних доходів, і я схильний його погрози не щодо мене - я його не боюся - але в цілому щодо суспільства сприймати серйозно", - заявив він, коментуючи конфлікт з Аваковим і прем'єром Арсенієм Яценюком на Нацраді реформ.
 

За матеріалами Української правди
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: