Завантаження ...
banner

Путін може застосувати ядерну зброю, якщо армія рф буде знищена — Литвиненко

Путін може застосувати ядерну зброю, якщо армія рф буде знищена — Литвиненко фото

Президент Росії Володимир Путін може віддати наказ про застосування тактичної ядерної зброї, якщо армія рф зазнавати поразки в Україні.

Про це секретар РНБО України Олександр Литвиненко сказав у інтерв'ю The Times.

Як заявив секретар Ради нацбезпеки, "ми не можемо нічого виключати, якщо Росія опиниться на межі катастрофічної поразки".

За словами Литвиненка, така поразка може призвести до розвалу російських фронтів, дезертирства з армії РФ та протестів у Москві.


Фото: Секретар РНБО України Олександр Литвиненко. Джерело: armyinform

Водночас секретар РНБО повідомив про відсутність вірогідності того, що Путін застосує ядерну зброю, допоки його армія має перевагу на війні.

Навіть якщо країна-агресорка застосує тактичну ядерну зброю, то це буде озброєння меншої потужності. Як зазначив Литвиненко, навряд чи Путін використає стратегічне ядерне озброєння, що майже напевно спровокувала б Третю світову війну, оскільки "він хоче жити".

Секретар РНБО Литвиненко також висловив думку, що поразка росіян на полі бою в Україні не призведе до автоматичного застосування ядерної зброї, оскільки Путін може спробувати переконати свій народ, що така поразка насправді є "перемогою".

Як повідомляв MYNIZHYN, президент рф Володимир Путін висунув цинічні умови для початку переговорів з Україною. Зокрема, він заявив, що для початку переговорів українські війська мають бути повністю виведені з території так званих "ДНР", "ЛНР", а також з Херсонської та Запорізької областей.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: